757 trubi avion

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sisteme i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
fltnut
Pridružio se: 22. mart 2018, 03:12

757 trubi avion

Nepročitana poruka by fltnut »

757 trubački avioni ne pokazuju avion u fltsimu, samo dajući svima do znanja

rikoooo
Administrateur global
Pridružio se: 09. septembar 2011., 10:03
Kontakt:

757 trubi avion

Nepročitana poruka by rikoooo »

Hi,

Na kojem simulatoru? Samo da svi obavijestite da nije kompatibilna Prepar3D v4, kako je navedeno na web stranici.
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

fltnut
Pridružio se: 22. mart 2018, 03:12

757 trubi avion

Nepročitana poruka by fltnut »

prepard3d v4.5
program instaliran ispravno, ali kad je u fltsimu nije vidljiv nijedan model aviona

TopStudentFarter
Pridružio se: 13. oktobar 2019., 04:10

757 trubi avion

Nepročitana poruka by TopStudentFarter »

pojavljuje se i super radi!

hankal
Pridružio se: 01 maja 2018, 20: 01

757 trubi avion

Nepročitana poruka by hankal »

Može li to biti impechment ??????

StonewallUSMC
Pridružio se: 04. oktobar 2017., 03:29

757 trubi avion

Nepročitana poruka by StonewallUSMC »

Jedno od najčešćih pitanja sa fsx Korisnici su nerazumijevanje preuzimanja, grafike, putanje za vožnju i pravilan način instalacije datoteka AKO se ne učitava automatski. Sva računara ne koriste C: Pogon, drugi problem je kada ručno instalirate ne uzimate datoteku sa naslovom ili naslovom i ne instalirate je u datoteku s tim naslovom.EXAMPLE. avionom do Microsoftovog simulatora leta do Simobjects-a do aviona. Ako to ne učinite, završite s avionom u avionu i on se ne pokazuje. Drugi problem je grafika. Računar možete nositi sa bilo čim, ako uklonite većinu prečica na ekranu, prijeđete na upravljačku ploču i prikaze, napredni i kliknete na performanse, ne trebaju vam svi ti prozirni miševi i ugodni ekran., Unesite iznos od bajtova za ekran, a radi se i o RAM-u, uzmite to koliko je puta potrebno 10, to će vam dati više RAM-a. Moj minimum je 1400 i postavljen je na 144000. Koristim 2007 dual core HP 6000. Preveliko sam otvorio svoju karticu i sistem, moja grafika u cfg datoteci je postavljena na 2048, max. Sada ste zaslon, u toj situaciji koristite vanjski veliki ekran HD i ekran ćete izvršiti podešavanja, na Win10-u, ući u postavke, postaviti igranje visokih performansi. Memorija se ruši, uđite u cfg. Postavite kao HIGHMEMFIX = 1 Provjerite je li prvi red hitni crveni gumb gore lijevo i spremite. Da napomenem, kad ste u upotrebi sim-a, vi ste na alatnoj traci za igre, unesite promjene osim postavki, jednom u cfg-u to niste. Imam civilne i aviokompanije postavljene na 100, vrhove krajolika koji je 0 u cfg-u. Ne koristim oblake ako ne želim. Uvijek uzmite sim alatnu traku i pokrenite miša do krajnje gornje desne strane skrivene jer će to uzrokovati mucanje. Imam preko 4 miliona datoteka na ovom 3.9 gig sistemu. Ono što je najvažnije, držite da je temp. Računara na 70 f i nižim, grijanje je uzrok problema. Provjerite da li su datoteke ispravne. Ako u sustavu imate fs9 koji uzrokuje probleme prijeđite na mrežu i nabavite AIT, to će organizirati i prepisati vaš fs9 u Fsx. Dođite na C-Aviation.net kako biste dobili papirologiju kako biste naučili kako raditi cfg datoteku. Možete i ići putem interneta da biste dobili rutu za uklanjanje skrivenih temp datoteka što je glavni uzrok kvarova u programu. Za veću brzinu računara nabavite USB memorijsku karticu najvećih koncerata koje možete pronaći, instalirajte je, uđite u napredni i podesite je za brzinu, a to će vam dati svu ram i brzinu koja vam je potrebna. Ja sam na svom telefonu, tako da samo toliko toga mogu povezati. Sljedeći put ću kopirati svoje računalo i postaviti slike da vam pokažem što pokušavam prenijeti. Semper Fidelis, Happy Trails.

retnavycpo
Pridružio se: 30. januara 2010., 05:14
Najčešće korišteni simulator: FSX

757 trubi avion

Nepročitana poruka by retnavycpo »

Učitava se i izgleda ODLIČNO unutra P3Dv4.5 MAGA !!! NC

slika

Odgovori

Vratiti u "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) ”