Novi Boeing 737-MAX8 Multi-Livery preuzimanje

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sisteme i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
jacobmulder
Pridružio se: 06. decembar 2016., 04:03

Nepročitana poruka by jacobmulder »

Pozdrav! Upravo sam završio let s modelom New 737 Max koji sam preuzeo danas 24-02-2020. U paketu postoje očigledne greške i zbog toga postavljate pitanje ako u Rikoooo-u provjerite preuzimanje prije izdanja.

Prvo je očigledna greška motora, oni i dalje stoje uz Flat na dnu motora.

S prekidačem Panel Light u položaju ON, nema lampica panela UKLJUČENO kada letite noću, svi razni prikazi kokpita su mračni.

Svjetla i taksi za slijetanje, kao i navigacijska i Strobe svjetla te svjetla protiv sudara, tokom dana se jako teško vide.

Posljednje, ali ne najmanje bitno, KLM i Transavia žive u starim Liveriesima.

Osim toga, sve funkcije koje bi trebale funkcionirati funkcionirale su kao što sam napravio instrumentalni ILS prilaz aerodromu u Amsterdamu s jakom kišom i jakim vjetrom dok nisam isključio autoPilot na minimalnoj visini.

Srdačni pozdravi.

Bob M

harry41
Pridružio se: 20. januara 2020., 23:42

Nepročitana poruka by harry41 »

glavna greška koju mogu pronaći je motor koji ide gore i dolje na vlastitom potisku unazad sumnjam da djeluje, što se tiče svjetla nema komentara jer je letio avion pri dnevnom svjetlu i nije provjeravao, koliko vidim ok dobar posao i dobro urađen trud
hvala ti
dr.hussein

albe31
Pridružio se: 22. aprila 2018., 19:04
Kontakt:

Nepročitana poruka by albe31 »

Zdravo,
Nova verzija (ažurirano feb 25) 1.02 ispravlja neke probleme koji se susreću posebno sa svjetlima ...
vieil utilisateur de FS (depuis FS1 i 1982 !!!), passé à P3DV4.5
Konfiguracija: WIN10, 64 bita. AMD Ryzen 3 3,5GHz, 16G RAM, GeForce GTX1070 8G
SAITEK proflight, multipanel, radiopanel, kormilo
Website: https://simu.alain-bettan.fr

Odgovori

Vratiti u "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) ”