Concorde Historical Pack nije dohvatljiv zbog potresa i druge dinamike leta

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sisteme i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
S1vannah
Pridružio se: 07. septembar 2015., 21:57

Nepročitana poruka by S1vannah »

Zdravo svima! Teško tresenje i kontrola prilikom polijetanja još uvijek je na snazi ​​za novi Concorde. Ovaj avion trenutno nije vjerojatan, uprkos ažuriranju 7/20 .mdl. To je sjajno djelo! Molimo vas, programere da pogledate još jednom. Jedva čekam da letim! Živjeli!

PAUL1984
Pridružio se: 22 maja 2015, 18: 52

Nepročitana poruka by PAUL1984 »

Otkrio sam isti problem isto tako da se motori isključuju bez razloga i stav 11+ stupnja za nos u krstarenju, a COG ne radi. Loš dio softvera s Rikoooovog dijela.
Vratio sam se na prepravljenu verziju Concordea sve dok se SVI problemi ne srede s tim.

rikoooo
Administrateur global
Pridružio se: 09. septembar 2011., 10:03
Kontakt:

Nepročitana poruka by rikoooo »

Zdravo, hvala na povratnim informacijama,
Ovdje je problem u tome što imam druge korisnike koji kažu da sve u redu funkcionira, tako da trebam više ljudi da dođu ovdje i objasne mi imaju li problema ili ne. Osobno nemam ozbiljnih problema s tresenjem i kontrolom pri polijetanju, nijedan motor nije ugašen. Nastojim da reprodukujem vaša pitanja bez uspjeha. Pa mislim da mislim da bi vaša pitanja mogla stići od treće strane add-on ali ne mogu biti siguran. Takođe, EZdok kamera add-on može izazvati ozbiljno tresenje.
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

PAUL1984

ja trčim FSX ubrzanje sa SVIM zrakoplovima dodaje dodatke iz rikoooa-a jer su USTANO najpouzdaniji.
Uklonila sam SVE ostalo addons (što mi je trebalo više od 5 sati) i instalirao upravo ovo addon a imao je potpuno isti problem opovrgavajući vašu teoriju treće strane addon.

rikoooo
Administrateur global
Kontakt:

Hi,
Zaista bih vam zahvalna ako biste mi mogli poslati video sa tim potresima, pomoglo bi mi da pogrešim problem. Ali prije toga, možete li pokušati uzletiti s isključenim džojstikom, umjesto toga koristite tipkovnicu. Takođe budite sigurni da imate najnovije ažuriranje koje sam prenio jutros. Hvala ti puno

Pomozite mi da napravim odličan softver
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

PAUL1984

Ne koristim džojstik da letim u avion FSX, isključivanje motora čini se da je razvrstano, ali težište i dalje NE radi, ostaje na oko 24.7% u krstarenju, kada bi trebalo biti 54 do 55% u krstarenju s COG-om na panelu inženjera leta, naoružano, ovo u zaokret je održavanje zapaljivih svjetiljki upaljeno na Mach 2 i uzrokuje pad brzine zbog visokog stava nosa na visini na mahu 2.04 @ 60,000 stopa. Ovo je nakon preuzimanja ažuriranja koje ste prenijeli jutros. Ne mogu shvatiti što nije u redu ako nije nešto što ne znam u vezi s COG konfiguracijom. Došao sam do preuzimanja kopije priručnika o operacijama pilota British Airways-a i slijedio ga do pisma u skladu s Concorde SOP-om, moj sljedeći korak za savjet će biti da se obratim kapetanu Bannisteru, glavnom pilotu Concorde-a za savjet kako bi se osigurao Nisam nešto loše što radim.
Prilozi
CONCORDEHISTORICPACK.jpg
CONCORDEHISTORICPACK.jpg (97.36 KiB) Pregledano 1390 puta

S1vannah

Zdravo Eric. Thx za vaš trud ovdje. Odličan je Rikooo dodatak. Evo mog iskustva ...

ja trčim P3Dv3 i v5. (32 i 64 bitne varijacije). Oba Concordda su instalirana. Čini se da v3 izgleda dobro, ne trese se, no visine su izuzetno duge i usporene. U v5 dobivam i vrlo duge staze za piste, opet imam grijanje, opet vrlo sporo podizanje, ali uspijeva. Nakon oko 250 čvorova počinje se tresti gore-dolje. Kako nastavljate ubrzavati i povećavati visinu, tresenje se značajno pogoršava. nemam problema s motorima. Kad usporim i spustim drhtanje smanjuje se i opet oko 250 čvorova prestaje. Potencijalno je ovo jedna od najboljih ponuda tvrtke Rikooo, pa se nadam da ćete pronaći lijek. Puno hvala na interesovanju. Pokušaću i poslati video….

Sve najbolje

Greg

S1vannah

Pokušao je prenijeti 2 Windows .mov video zapisa. Portal Rikooo neće poprimiti nikakav format osim JPG, JPEG, GIF, PNG, TXT, RTF, PDF, ZIP, TAR.GZ, TGZ, TAR.BZ2 ... thx.

rikoooo
Administrateur global
Kontakt:

Bok S1vannah, hvala ti puno na uloženom vremenu i trudu,

Pošaljite svoj video ovdje https://vimeo.com/upload (IZBORITE "BEZ HVALA" za besplatan račun) a zatim mi pošaljite link ovdje. Ili mi pošaljite svoj video izravno sa moje stranice Rikoooo (pošaljite mi poruku) https://www.facebook.com/RikooooSimu/.

Pokušaću da popravim većinu problema

PAUL1984: Hvala vam na vašem snimku ekrana, on takođe pomaže da se vizualizuje problem sa COG-om.
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

superskullmaster
Pridružio se: 30. aprila 2015., 01:35

Nepročitana poruka by superskullmaster »

Dajte sebi to pitanje. Nisam ga prevario, pretpostavljalo se da bi mogao utjecati na mod Acu Afefe Accufeel. Ako nije, možda ću morati da napravim podešavanje.

Odgovori

Vratiti u "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) ”