Virtual Airlines, Molim te, pomozi!

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
JanneAir15
Pridružio se: 18. februara 2017., 18:50

Nepročitana poruka by JanneAir15 »

Zdravo! Mene zanima o tim Virtual Airlines. Već znam nešto o njima pa evo šta ja i dalje želim da znam. Zato želim da znam šta programa morate imati, a onda, ako ti znaš nešto druge važne stvari koje treba znati reci mi. Ali mislim da je to sve. Oh! i ako imate neke virtualne preporuka avionske su dobrodošli!

- JanneAir15

Dariussssss
Pridružio se: 27. novembar 2016., 17:52

Nepročitana poruka by Dariussssss »

Prije svega, zdravo i dobro došli na Forumu.

Za početak vam je potreban simulator leta. Malo ih je, a taj izbor ovisi o PC-u koji imate, tačnije Microsoft Flight Simulators 2004 i FSX,X-Plane i P3D. Svi su oni plaćeni, tako da morate misliti i na taj dio. Postoji jedan besplatni simvol za letenje, ali to je ozbiljno loše, tako da se čak i ne trudim objašnjavati o tome.

Onda u zavisnosti od aviokompanija, moraćete malo aviona. Poslednji, je acars klijenta. Da je jedan takođe varira od jedne VA u drugu. Neki imaju svoje, prilagođene klijentima. One koje ne, uglavnom koriste neke vrlo stare i loše nepouzdane klijente

Osim toga, možda će vam trebati i neke add-onda poboljšate neke aspekte vašeg leta sim, ali kao što sam rekao, to je samo mogućnost.

Sigurno nebo.

pozdravi

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

Lično bih predložio FSX, mada u ovom trenutku .... morat ćete ga dobiti preko Steam-a, koliko najbolje znam, MS više ne podržava verziju diska. Bit ću tup .... cijena za Steam Edition je jeziva STEALA! Platio sam $ 60 za FSX: Zlatno izdanje (Deluxe + ubrzanje) Add-on), a vi plaćate daleko manje, ya. JEDNA loša strana u tome nije da će SVE uplatnice raditi, ali koliko znam, to je kratka lista.

Ja sam zapravo Vlasnik / direktor američke Airways VA i dok ste dobrodošli da kupi bilo koji avion se kupuje želite, mi ne nalažu kupnju aviona biti dio VA. Ako je sve imate / želim je freeware, ja sam u redu s tim. Kako ja to vidim ... život može biti potpuna B * TCH ponekad, pa zašto bi ga više od jedne? lol

I'm a fairly laid-back guy. I try My best to work with My pilots, and I do offer certain rewards for those who are active (ranging from "monetary" bonuses to having an aircraft assigned to just them). We're actually based on en English (as in the county lol) site, and use their flight tracking software (which is very easy to use btw). Plus, I can supply you with all the freeware aircraft we use (though some of it is on here lol)

Dok ja radim uglavnom dugih tereta, jer to je ono što čini VA najviše $, pustio sam svoje pilote odlučiti šta je to žele.

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”