Preporuke za avion

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
JanneAir15
Pridružio se: 18. februara 2017., 18:50

Preporuke za avion

Nepročitana poruka by JanneAir15 »

Zdravo! Ponovo imam pitanje. Želim Airbus A380, ali ima ih mnogo (payware i freeware). Volio bih znati koju bih trebao dobiti. Nije važno da li je payware ili freeware koliko god je dobar.
A ako imate i problema sa odabirom dobrog aviona, pošaljite svoje pitanje ovdje!

Već sam našao onu koja se nalazi na ovoj stranici. Ali još uvijek imam jedno pitanje u vezi s tim avionom. Možete li mu dodati prilagođene živote?

Airbus A380-800 VC
Veza: http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/560

- JanneAir15

Dariussssss
Pridružio se: 27. novembar 2016., 17:52

Preporuke za avion

Nepročitana poruka by Dariussssss »

Koristim i onu i uopće je nema. Pokušavao sam instalirati više liveriesa, ali iz nekog razloga, nije radilo ... možda u nečemu nisam bio u pravu.

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Preporuke za avion

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

Dariussssss je napisao / la:Koristim i onu i uopće je nema. Pokušavao sam instalirati više liveriesa, ali iz nekog razloga, nije radilo ... možda u nečemu nisam bio u pravu.
jeste li modificirali i datoteku aviona.cfg?

Dariussssss

Preporuke za avion

Jesam, ali svejedno, instalirana livery se nije pojavila ... ne znam zašto.

JanneAir15

Preporuke za avion

Mislim da znam zašto. Taj avion je izvorno za FS9. Jeste li dobili pravu leveru za taj avion? Pogledao sam stranicu Project Airbus i postoji A380 za FS9 (ista ravnina kao i na ovoj stranici, ali je modificirana za FSX) pa nisam siguran šta trebate učiniti da bi liryi pravilno radili. Pokušaću nešto da učinim da životi funkcionišu, a onda kažem ovdje.

srdačan pozdrav
- JanneAir15

Dariussssss

Preporuke za avion

Radujem se tome. Isto ovdje, pokušati ponovo.

Živjeli

Dariussssss

Preporuke za avion

Dakle, tu ga imate. Uspio sam instalirati livery u '' naš '' A380 i to radi.

Način je to ... Prvo pretražite i preuzmite samo teksturu A380 koju želite instalirati. Mnogo njih možete pronaći na Avsimu. Stavite mapu teksture u mapu PA A380, otvorite i uredite .cfg datoteku zrakoplova. Obavezno provjerite je li tekstura kompatibilna s vašim sim, u ovom slučaju FSX.

Živjeli

JanneAir15

Preporuke za avion

Ok, hvala probati ću.

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Preporuke za avion

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

JanneAir15 je napisao:Mislim da znam zašto. Taj avion je izvorno za FS9. Jeste li dobili pravu leveru za taj avion? Pogledao sam stranicu Project Airbus i postoji A380 za FS9 (ista ravnina kao i na ovoj stranici, ali je modificirana za FSX) pa nisam siguran šta trebate učiniti da bi liryi pravilno radili. Pokušaću nešto da učinim da životi funkcionišu, a onda kažem ovdje.

srdačan pozdrav
- JanneAir15
dobar ulov! Nisam mislio na to lol

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”