kompatibilnost sa prozorima 10

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
alainthomas21
Pridružio se: 12. decembar 2009., 13:52
Najčešće korišteni simulator: FSX

Nepročitana poruka by alainthomas21 »

Is FSX kompatibilan s Windows 10?
Hvala na odgovoru ..
AT

JanneAir15
Pridružio se: 18. februara 2017., 18:50

Nepročitana poruka by JanneAir15 »

Da, djeluje na Windows 10. Zapravo koristim FSX na Windows 10 i dobro funkcionira.

- JanneAir15

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

Ako imate bilo kakvih pitanja, ova stranica može pomoći. Moj prijatelj radi Steam Edition i kad je imao nekih problema.

https://fsxinsider.com/windows-10-fsx-steam-edition/

Colonelwing
Pridružio se: 31. januara 2016., 15:59

Nepročitana poruka by Colonelwing »

Gh0st ,,, imam pitanje za tebe ,,,
Imam verziju FSX GOLD Edition u Microsoftovoj kutiji od nekoliko godina.

Ja sam koristeći tu verziju s obzirom da je dugo na stariji PC i želite da se
u FSX u moj novi high end sim samo PC koji imam sada. Mislio sam dobiti paru FSX verzija ,,,
ali želim biti siguran da pomičem STEAM taj moj potez FSX GOLD Edition CD kutija verzija koju imam
navika funkcionirati na Win 10 koje imam na moj novi high-end NEW PC Sim.

Dotakao sam se FSX GOLD Editon CD Box verzija više nije radila ako to želimo FSX GOLD Edition na
novi Win 10 PC.

Pitanje ,, mogu li još uvijek koristiti svoj CD kutija FSX Verzija GOLD izdanja na mom novom PC-u Win 10 high end za mnoge
godina koje dolaze, ili moram prebaciti na STEAM verziju FSX ?

Hvala druže !

slika

Gh0stRider203

Iskreno čovjek, nisam siguran. Vaš Gold Edition i dalje treba raditi iz onoga što sam pročitao OVDJE

Ja i dalje koristi Windows 7 na desktopu i dalje, a preko Gold Edition.

Colonelwing je napisao:Gh0st ,,, imam pitanje za tebe ,,,
Imam verziju FSX GOLD Edition u Microsoftovoj kutiji od nekoliko godina.

Ja sam koristeći tu verziju s obzirom da je dugo na stariji PC i želite da se
u FSX u moj novi high end sim samo PC koji imam sada. Mislio sam dobiti paru FSX verzija ,,,
ali želim biti siguran da pomičem STEAM taj moj potez FSX GOLD Edition CD kutija verzija koju imam
navika funkcionirati na Win 10 koje imam na moj novi high-end NEW PC Sim.

Dotakao sam se FSX GOLD Editon CD Box verzija više nije radila ako to želimo FSX GOLD Edition na
novi Win 10 PC.

Pitanje ,, mogu li još uvijek koristiti svoj CD kutija FSX Verzija GOLD izdanja na mom novom PC-u Win 10 high end za mnoge
godina koje dolaze, ili moram prebaciti na STAEM verziju FSX ?

Hvala druže !

Colonelwing

Hvala puno Gh0st!

Da, mislim da će i dalje raditi dobro ,, kao što sam dont koristiti bilo koji online live leti sa moja verzija i uvijek lete na mreži.
Nije za addons kao što ih ne koristim u svom FSX datoteke ,, Učitavam addons avione samo da probaju, a zatim ih ispraznite
s mog računala ili u zipfiles da ostanem tamo sve dok ne osjetim da ih ponovo letim unutra FSX sim datoteke ponovo.

Moj glavni cilj je ponovno učitavanje PMDG B737NGX-a sa svoje verzije DVD-a u jači PC visoke klase koji sada imam samo za simulatore. Pretpostavljam da će za mene sve dobro funkcionirati kao što sam pročitao na STEAM, nemaju toliko promjena i to neće utjecati na način na koji letim FSX za jako dugo u budućnost.

Sada kao što smo u FSX sim predmet ,,, za moj novi PC Win10 ,,, tražio sam sjajan HOTAS držač i leptir za gas
koji u velikoj mjeri radi. Kao što je moj stari Logitech se sprema za napraviti više ,, ali je daj mi toliko godina dobrog letenja.

Možete li mi navesti neke HOTAS vi smatrate za koristiti za dobre periode godina sa vanjska pitanja ili probleme ,, meen je QControl moraju biti UKUPNE velike ili gornje strane.

Znam fiew na tržištu ,,, ali bi volio čuti tvoju stranu priče o HOTAS bi me uputite u.
Svi ostali narodi mogu odgovarati o tome šta će biti HOTAS bih trebao tražiti da koriste kao PRO pilot.

Svaku cijenu TAG ,, doesnt stvar za mene ...

Hvala za dijeljenje vaše tačke gledišta i iskustava u tom HOTAS stvar ...

Gh0stRider203

only "online" flying I do really is using the flight tracking software lol if you go OVDJE, you'll see My flight, and the others who are also flying. KDFW - LFRG - KDFW is My normal route lol the "pay" is pretty decent lol

Colonelwing

My flight, and the others who are also flying. KDFW - LFRG - KDFW is My normal route lol the "pay" is pretty decent lol

Plata je pristojan eh ,,, lol
Kao što spominje, ja nikad nisam online leti ,, svoje sve novo za mene. Ali ne za mene novo iz svijeta pravi leteći ,, proplanak da plate put dobro ,, lol

Hvala vam što dijelite sa mnom druže ,, Cheers!

Gh0stRider203

Colonelwing je napisao:My flight, and the others who are also flying. KDFW - LFRG - KDFW is My normal route lol the "pay" is pretty decent lol

Plata je pristojan eh ,,, lol
Kao što spominje, ja nikad nisam online leti ,, svoje sve novo za mene. Ali ne za mene novo iz svijeta pravi leteći ,, proplanak da plate put dobro ,, lol

Hvala vam što dijelite sa mnom druže ,, Cheers!
Moji podaci VA-a ako kliknete na računu, i da li je matematiku, vidjet ćete Pravim VA neke pristojne gotovinu. Uvijek sam uključuju ono što sam se kao pilot, jer sam imaju tendenciju da koriste to pomoći platiti za ptice, kao i :)Sada, ako sam samo su pravili toliko u RL lol

Colonelwing

Hvala za dijeljenje link mate!

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”