premjestiti zahtjev zrakoplova

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

I'm HOPING there's some way to disable that OBNOXIOUS request when you load a flight plan that asks you "Do you want Flight Simulator to move your aircraft to the departure airport listed on the flight plan."

Svi moji letovi su praćeni jer su svi oni za VA koji posedujem. Pa, morao sam da pređem sa VFR na IFR, i Moja ruka je slučajno sletela na dugme za unos na desnoj strani, što je koštalo Me i ceo dan vrede vreme letenja ..... što znači da moram da razbijem dupe sada AKO žele čak i da imaju šansu da ostanu na vodi za milje letele tokom meseca.

Colonelwing
Pridružio se: 31. januara 2016., 15:59

Nepročitana poruka by Colonelwing »

Osjećam vaš bol, mnogo posla uzrokovan pijanim prstom ,, lol
U zakupu svi ostali 9 prsti su radili svoj leteći posao kako treba,? ,, eh? ,,, lol

To je dobra stvar na 9-u od 10 ...

Držite ga pozitivnim, AA putnici računaju na vas Mate!

Gh0stRider203

lol oh uglavnom letim teretom, jer to nas čini $ :)skoro 560K NET let u 747-LCF lol

Pakao, 65 više letova, a ja ću imati dovoljno da isplatim jedan od naših 2 777-200LR-a tako da ... verovatno u ovo vreme sledećeg meseca.

Colonelwing
Pridružio se: 31. januara 2016., 15:59

Nepročitana poruka by Colonelwing »

Teret je odličan ...
But you miss the Stuard lady sweet attention & their great coffee cream ... Priceless in my book ! :)

Gh0stRider203

LOL Čak ne obraćam pažnju na ATC, osim ako vozim taksi, odlazim ili slećem do ravola većinu vremena FSX samo se izvodi u pozadini dok radim druge stvari.

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”