krajnji FSX

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
Gost

krajnji FSX

Nepročitana poruka by Gost »

Imam Dell koji je star 5 godina. Kada sam ga kupio, osoba koja ga je prodala rekla je da ima grafičku karticu koja je bila u redu FSX. Nije. Kupio sam dvostruku video karticu koja mi je bila bolja, ali nikad dobra kao što sam željela.

Vrijeme je za kupovinu nove radne površine. Želim najbolju moguću video karticu i ram. problem je što moj limit iznosi 500 USD. Kad se kaže, ne trebaju mi ​​paket, IE, monitor, tastatura i miš. Imam sve to. Samo mi treba kula.

Da budem iskren, ne znam tačno šta mi treba. Bavim se igranjem igrica, ne tehničkim aspektom računara, ali volio bih bilo kakvu pomoć koju biste mi mogli pružiti.

hvala

Jim Conklin
Aka
jimidget

Joshrssmith
Pridružio se: 07. jun 2017., 22:41

krajnji FSX

Nepročitana poruka by Joshrssmith »

Vjerojatno ćete dobiti GTX 1050 Ti i 8gb ram-a, a ne siguran u ostale stvari kao što su CPU. oprosti, ali ne znam mnogo dijelova koji su manji od 500 dolara zajedno

jimidget

krajnji FSX

Nepročitana poruka by jimidget »

Hvala na info

Amberdog1
Pridružio se: 03. jun 2016., 07:38

krajnji FSX

Nepročitana poruka by Amberdog1 »

Jim samo za informacije, FSX je jako ovisan o procesoru, što je veći, to bolje. Ako imate 1gb grafičku karticu, sve će biti u redu. Preporučio bih dobar i5 ili i7 7th gem procesor. Nadam se da ovo pomaže ... AD

JanneAir15
Pridružio se: 18. februara 2017., 18:50

krajnji FSX

Nepročitana poruka by JanneAir15 »

Ali kada si rekao krajnji FSX Hoćete li reći da dobijate payware addons također. Zbog bolje kvalitete (obično) potrebna im je bolja grafička kartica. Možete li odgovoriti na to prije nego što nešto preporučim? I kao što kaže amberdog1, dobar CPU je neophodan ako želite dobre performanse.

jimidget

krajnji FSX

Nepročitana poruka by jimidget »

Hvala na informacijama. BTW, umirovljen sam veterinar sa fiksnim primanjima. Na Ebayu sam tražio mašinu za pokretanje pune verzije FSX.
Ako imate šansu, možete li pogledati Ebay i pomoći mi da ga pronađem.

Hvala.

Možemo li komunicirati putem e-pošte kako bismo pojednostavili stvari. moj email je jimidget@gmail.com

superskullmaster
Pridružio se: 30. aprila 2015., 01:35

krajnji FSX

Nepročitana poruka by superskullmaster »

jimidget wrote:Hvala na informacijama. BTW, umirovljen sam veterinar sa fiksnim primanjima. Na Ebayu sam tražio mašinu za pokretanje pune verzije FSX.
Ako imate šansu, možete li pogledati Ebay i pomoći mi da ga pronađem.

Hvala.

Možemo li komunicirati putem e-pošte kako bismo pojednostavili stvari. moj email je jimidget@gmail.com
https://www.newegg.com/Product/Product. ... gnorebbr=1

Prodaja se završava u 3 danima. $ 539.99 bolje požurite.

xHobbit420x
Pridružio se: 08. septembar 2017., 06:53

krajnji FSX

Nepročitana poruka by xHobbit420x »

potrošio sam $ 300 na dell laptop od najboljeg kupa i radi dobro.
2.4GHZ
1TB HDD
6GBRAM
directx12

integrisani grafički čip (koji ću nadograditi kada dobijem novac)

to možete uraditi i provesti drugi $ 200 na profesionalnom dodavanju na scenografiju.
poput MegaEarthScenery. ide država. počnite sa svojim kućnim područjem.

Srećno letenje :)

sylvantino
Pridružio se: 07. februara 2017., 04:32

krajnji FSX

Nepročitana poruka by sylvantino »

Htio bih samo zakoračiti i ispraviti ovu pretpostavku da je jedino što je stvarno pristojan procesor. Želio bih istaknuti neke stvari koje bi trebalo uzeti u obzir pri dobivanju opreme FSX or P3D bilo koja verzija.
1. FSX i P3D pre V4a koji je 64 bit, imaju tendenciju da imaju mnogo problema sa istim stvarima. To su VAS, OOM i Blurries.
2. SSD neće popraviti zamućenja ili probleme sa memorijom. Takođe neće popraviti DX 10 Preview build.
3 Na svetu možete imati najbrži procesor, ali neće i popraviti nijedno od gore navedenih.

Količina memorije na grafičkoj kartici i njena sposobnost izuzetno su važni. Što više kartice ima memorije, to će vam biti manje zamućenja.
Zatim postoji DX10 fikser, koji se neki zaklinju i drugi ne dodiruju DX10 i više vole da ostanu na zastarjelom DX9.0c, tako da imaju manje problema, a sa DX9.0c imate još veće VAS i OOM periode.

To je stvar o tome FSX a činjenica da je to kod nas više od 10 godina, jeste da on kontinuirano gura naše mašine do krajnjih granica kako bismo ih uspjeli najbolje iskoristiti što u osnovi nikada nije dovoljno. Trik je u tome da imate pristojan procesor, po mogućnosti skylake i7 7600 (6700k je entuzijastički izrađen procesor i nešto je sporiji od stvarnog i7 6700 (bilo koji procesor koji kao k nakon što je iza njega i sporiji je) , radi s najmanje 1060/1080 8-16 GB na memorijskoj grafičkoj kartici (posjetite) p3d site i provjerite njihove zahtjeve, oni su prilično ista zvijer s različitim sučeljem unil v4) Since FSX je 32 bitna, nikad nećete koristiti više od 2GB memorije u bilo kojem trenutku od sistema. Brzi procesor (quad, zaboravi ništa manje, za cijenu koji ih sada možeš kupiti) i grafička kartica srednjeg do najvišeg raspona. Nvidia Grapics je poprilično pobijedila u grafičkoj bitci za amd tokom posljednje 4 neparne godine.

Trenutno mi nedostaje memorije, tako da kupovina nove grafičke kartice s dovoljno memorije na brodu za uklanjanje problema s VAS-om neće biti jeftina, ja bih izdržao do nove godine i pogledao gdje stoje stvari prilikom kupovine grafike karticu (ne bih otišao da trošim 500 USD, nastavite štedjeti i kupite vrhunsku grafičku karticu s puno memorije, za svaki let je to presudno! pristojan procesor iz skylake i7 serije bio bi način) .

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”