Douglas A_20 Havoc

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
frederi350
Pridružio se: 24. aprila 2016., 21:07

Douglas A_20 Havoc

Nepročitana poruka by frederi350 »

Preuzeo sam Douglas A_20 Havoc nakon što sam odspojio sve sigurnosne funkcije na računalu (Norton i kontrola korisničkih računa). Preuzimanje i instalacija uspješni. Nakon utovara FSX Nisam mogao pronaći pustoš u prozoru za izbor aviona. ja koristim FSX Pojačaj 2013-verzija 2.9 za početak FSX a i ja sam pokušao započeti FSX bez upotrebe Booster 2013. Također sam pokušao ponovno pokrenuti sustav. Zatim sam pokušao ponovno ukrcati FSX Flight Simulator Deluxe Edition sa DVD diska pomoću funkcije Održavanje. imam FSX učitana na moj D: disk s podacima, a ne C: lokalni disk u programskim datotekama (x86) / Microsoft Games. Također sam nekoliko puta pokušao ponovo instalirati pomoću automatske instalacije i prilagođene instalacije. Čini se da ništa ne želim dovesti do Douglasa A_20 pustoš u prozoru za izbor zrakoplova.
ja trčim
Windows 10
Procesor: Intel (R) Core (TM) i7 4790K CPU @ 4.00 GHz
Instalirana memorija (RAM): 16.0 GB (upotrebljivo 15.9)
Tip sistema: 64 -bitni operativni sistem, procesor zasnovan na x64
Adapteri za prikaz: NVIDIA GeForce GTX 970 i Intel (R) Graphics 4600

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”