Convair 580 FSX

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
Srušiti
Pridružio se: 26. jun 2015., 18:52

Convair 580 FSX

Nepročitana poruka by Srušiti »

Nedavno sam preuzeo convair 580 fsx. Problem za mene je što uopće nema vc ili 2d panela. Bilo kakva pomoć bila bi vam zahvalna. Hvala ti
ŽELJEZNICI rublje

DRCW
Pridružio se: 08. decembar 2014., 09:37

Convair 580 FSX

Nepročitana poruka by DRCW »

Zdravo, koja verzija FSX trčiš? Boks ili pare? Prikazujete li pretpregled DX10? Ako koristite verziju u kutiji FSX, jel 'Deluxe? Ako ste preuzeli SP1 i SP2?
flyawaysimulation.com/downloads/files/1950/microsoft-flight-simulator-x-service-pack-1/
flyawaysimulation.com/downloads/files/27...or-x-service-pack-2/

Ja koristim FSX Boxed gold edition which comes with acceleration, ( SP1 & SP2) . I downloaded this aircraft with no problem. I have a fully functional VC. There is no 2D flight deck in this model . The creator used shared gauges from other default aircraft within FSX.. Primijetit ćete u naslovu (SP2 FSX ) Bez instaliranih SP1 i SP2, ova letjelica neće funkcionirati. Preuzmite gornje palete za simulaciju leta i trebali biste imati radnu letjelicu. Živjeli!

Srušiti
Pridružio se: 26. jun 2015., 18:52

Convair 580 FSX

Nepročitana poruka by Srušiti »

Ja pokrećem Steam, deinstalirao sam ga i zatim ponovo instalirao radi dobro ima vc. Hvala

DRCW
Pridružio se: 08. decembar 2014., 09:37

Convair 580 FSX

Nepročitana poruka by DRCW »

Drago mi je da čujem da radi .. Ako pokrećete Windows 10, proverite na internetu sve poznate probleme FSX. Happy Landings

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”