AFG Pilatus PC 12

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
Srušiti
Pridružio se: 26. jun 2015., 18:52

AFG Pilatus PC 12

Nepročitana poruka by Srušiti »

Postoje li planovi za kreiranje AFG Pilatus PC 12 za FSX/ SE? Pronašao sam nekoliko njih, ali ne mogu da ih nateraju FSX/ SE.

DRCW
Pridružio se: 08. decembar 2014., 09:37

AFG Pilatus PC 12

Nepročitana poruka by DRCW »

Imate li u kutiji izdanje FSX? Ili Steam? simivation.com ima ovaj model i ja sam ga instalirao u FSX bez problema, evo jednog iz simulacija letenja
https://flyawaysimulation.com/downloads ... tus-pc-12/

Ponekad bi ova preuzimanja dodala dodatnu mapu koja će uzrokovati FSX Mapa aviona ne bi li ispravno pročitala datoteku. Da biste to izbjegli, provjerite da postoji samo jedna mapa s imenom zrakoplova. Nakon što otvorite mapu, ona bi trebala direktno prikazati, model, ploču, CFG itd. .... Ako morate otvoriti dvije mape da biste došli do tih informacija, FSX neće pročitati datoteku. Nadam se da vam to objašnjava.

Jednom kada preuzmete datoteku, a ne da je stavljate u FSX Mapa aviona .. Izdvojite je na radnu površinu. Pojavit će se tri mape. Oni su:
PC-12X
flyawaysim ... doc datoteka
Idite na datoteku veze Fly Away.
Izbrišite sve mape osim PC-12X
Otvorite PC-12X mapu i pojavi se druga mapa: AFGPC12X. Ovo je mapa koju želite kopirati u svoju FSX / mapa simobjects / Airplanes. Desnim klikom na mapu AFGPC12X i odaberite kopiranje, a zatim zalepite tu mapu u mapu aviona u FSX... Trebalo bi dobro da radi!

Srušiti

AFG Pilatus PC 12

Thank you , I have Steam Edition. I tried both flyaway,& simviation. couldn't get either one to work . I'll try your advice. wish me luck.

Srušiti

AFG Pilatus PC 12

Hvala ti . To je bio Čarobni metak koji sam tražio ..... Odlično sam radio. Hvala :)

DRCW
Pridružio se: 08. decembar 2014., 09:37

AFG Pilatus PC 12

Nepročitana poruka by DRCW »

Moje zadovoljstvo!

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”