Concorde

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Concorde

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

This is regarding the "Concorde RW Reworked Version FSX & P3D"

Sve to iskreno, morao bih da dam ovaj vazduhoplov velikim F-.

Koliko volim Concorde, JEDAN kojem ovo uglavnom nedostaje je 100% funkcionalni Concorde. Ovaj uređaj ima strašno rukovanje zemljom, smrzava se kada ga utovarate, zamrzne se tokom leta, ima li motore isključene tokom leta, uzrokujući da nekontrolirano padnete s FL550 (upravo se to dogodilo Dvaput na letu iz Heathrowa u Jacksonville), a zatim kada sletiš ... pa, dobivaš čak i PRIGUŠLJENU obradu tla.

Moram priznati, iznenađen sam što su čak objavili ovu stvar javnosti u svojoj trenutnoj državi. Ukoliko je ovo plata za plaćene programe, neophodno je da ljudi zatraže povraćaj sredstava, a reputacija kompanije će brzo ići u toalet.

Rekao bih da sam razočaran, ali čak i to je epsko potcenjivanje :(

bobyor
Pridružio se: 10. aprila 2018., 05:13

Concorde

Nepročitana poruka by bobyor »

Nemam problema s zamrzavanjem Concordea ni u jednom trenutku, a rukovanje zemljom ne radi. Zapamtite da je Ctrl-J zadani ključ za jetways.
Problem sa isticanjem goriva i pada sa neba je zato što ne postoji priručnik za FE (Engine Engineer) Panel. Pravilno podešavanje rezervoara za gorivo mora da se podesi za pravilnu potrošnju goriva, upotrebu rezervoara goriva i promjene Centra težine. Nažalost, nigde nisam našao priručnik, a ja sam imao samo delimičan uspeh pokušavajući da sama sami shvatim tačne postavke.

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”