san_francisco_mega _photoreal-scenografija

Ima ih na hiljade add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta na svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica do bilo kojeg od 24,000 odredišta.
hkwmon
Pridružio se: 14. februara 2020., 17:45

Nepročitana poruka by hkwmon »

Zdravo,
U mapu sam dodao podmapu "scenery" san_francisco_mega _photoreal-scenery FSX u fascikli "Scenografija".
U FSX program koji vidim u biblioteci pejzaža "San Francisco-Mega Photoreal Scenery Rik" aktiviran s prioritetom 1.
Na aerodromu sam izabrao San Francisco Intl. "KSFO" kao trenutna lokacija.
Nažalost, vidim samo normalno FSX scenografija iz San Francisca.
Što moram učiniti da bih koristio vašu scenu San Francisco Rik ???
Hvala na pomoći.
pozdravi
Willy

Kasey00
Pridružio se: 23 maja 2020, 10: 39

Nepročitana poruka by Kasey00 »

Kombinirajući godinu uzbudljivih arhivskih otkrića sa zimzelenom vidmate omiljeni iz prošlih godina, ovaj dugometražni program prikazuje ljude, četvrti, infrastrukturu i proslave San Francisca od početka 20. stoljeća do 01980.

magicands
Pridružio se: 28. aprila 2020., 12:44

Nepročitana poruka by magicands »

Nakon čekanja 2 tjedna, čini se da niko nema odgovor za vas. Htio sam preuzeti aerodrom, ali čak i kad se prijavim još uvijek piše 7 sati da preuzmem, a ne 2.5 koji navode.
Nadam se da ćete dobiti odgovor, odustao sam od preuzimanja jer je 7 sati šala, znam da je to besplatno, ali hej, registrovao sam se i pripao jer preuzimanje nije brže nego ako sam neregistriran.

hkwmon
Pridružio se: 14. februara 2020., 17:45

Nepročitana poruka by hkwmon »

Dragi mađioničari
Zaista sam htio ugraditi scenografiju sa aerodroma San Fransico u zračnoj luci San Fransico FSX jer sam sletio i započeo nekoliko puta u ovoj zračnoj luci. Tako sam uložio tih 7 sati za preuzimanje. Sve više sam razočaran što ne mogu koristiti ovu scenografiju. O svom problemu sam takođe napisao da se obratim Rikoooo-om putem e-maila i takođe nisam dobio odgovor.
pozdravi
Willy

magicands

Jučer sam ga ponovo preuzeo, čak i ako registrirate 7-satni trag, ali zatim dodajte uvredu da biste oštetili zip datoteku je oštećen i NEĆE se instalirati. Idem da ga kupim odnekud drugdje jer mi je dosta toga zabrljalo. Sretno.

magicands

Preuzeo sam ga jučer, 7-satno druženje, ali nije se instalirao jer je Zip datoteka oštećena. Sada sam odustao, znam da je besplatan, ali da budem iskren njegova je bol za preuzimanje i onda se svejedno ne instalira.
Sad ću ga kupiti odnekud.
Sretno
Trebat će vam !!

Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 ”