X-Plane pomoći

Simulator leta za Windows, macOS i Linux. X-Plane 11 je detaljan, realan i moderan simulator.
Dariussssss
Pridružio se: 27. novembar 2016., 17:52

X-Plane pomoći

Nepročitana poruka by Dariussssss »

Ako imate problema, grešaka ili imate nekih pitanja X-Plane Simulator, pošaljite ga ovdje. Takođe nam recite o ispravcima i rešenjima za različite probleme i greške u X-Plane.

jamsta
Pridružio se: 27. septembar 2015., 18:15

X-Plane pomoći

Nepročitana poruka by jamsta »

Tražite bilo koji x-plane igre

thimeu
Pridružio se: 06. oktobar 2019., 15:55

X-Plane pomoći

Nepročitana poruka by thimeu »

Dariussssss je napisao / la:Ako imate problema, grešaka ili ako vtc orly imate nekih pitanja o X-Plane Simulator, pošaljite ga ovdje. Takođe nam recite o ispravcima i rešenjima za različite probleme i greške u X-Plane.
Ovo je moj prvi put da ovdje želim samo reći da sam jako sretan što sam ovdje i dijelim svoje mišljenje.
Hvala!

juan104
Pridružio se: 17. novembar 2015., 14:44

X-Plane pomoći

Nepročitana poruka by juan104 »

Ćao. Kupio sam X Plane 11 i pokušao ga instalirati. Disk 1 mi nije pravio probleme, tada je disk 2 pojavio grešku, pa sam ga odlučio deinstalirati. Ponovo sam započeo instalaciju i bez problema sam stigao na disk 3; još jednom sam ga deinstalirao i pokušao ponoviti prethodnu dozu, ali ovaj put moj laptop ne prepoznaje CD-ove kada ga ubacim.
Siguran sam da s diskom nema nikakve veze jer sam koristio dva različita seta diskova; polovna i potpuno nova.
Koristim Windows 7.
Također sam obnovio svoj sistem, ali nažalost posljednja restauracija kojoj sam imao pristup je ona koja je nakon izdavanja, također preuzeta; direktno x 11 i ništa.
Može li mi netko pomoći?

Odgovori

Vratiti u "X-Plane 11 simulator leta ”