Gauge je dodao / la Rikoo i P3D V4

Imaju neke povratne informacije i ulaz da dijele?
Ne stidi se i padne nam komentar. Želimo čuti od vas i nastojati da naše stranice bolje i više user friendly za naše goste i članove sličnog.
al1191
Pridružio se: 02. srpnja 2011., 11:09
Najčešće korišteni simulator: FSX
Kontakt:

Nepročitana poruka by al1191 »

Rikoo dodaje mjerila nekih zrakoplova koji su prijavljeni kao kompatibilni P3d V4 ali s kojim ima problema P3d V4:

"CALLOUT_SOUND" does not work because it's a 32-bit version
It must be replaced by "dsd_p3d_xml_sound_x64!" found on Doug Dawson's website

The gauge script "HoneywellFMC_Grey_Riko!" has too much programming error and does not work.

With all my apologies for my English "Google translation"

srdačno

rikoooo
Administrateur global
Pridružio se: 09. septembar 2011., 10:03
Kontakt:

Nepročitana poruka by rikoooo »

Pozdrav, al1191,

Za koji add-on o čemu pričaš ? HoneywellFMC_Grey_Riko je definitivno kompatibilan P3Dv4 Proverio sam ovo ranije, i Callout_Soud.dll (koji je dsd_p3d_xml_sound_x64 preimenovan je u Callout_Soud), osim ako niste instalirali add-on nije označeno Prepar3D v4 kompatibilan. Cijeli popis možete naći ovdje: https://www.rikoooo.com/prepar3d-v4.

Hvala ti
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

al1191
Pridružio se: 02. srpnja 2011., 11:09
Najčešće korišteni simulator: FSX
Kontakt:

Nepročitana poruka by al1191 »

Zdravo,

Ja sam shvatio šta si mi rekao, ali ne verujem da sam pogrešio.
Postavio sam u PD3 V4 dva aviona (Beriev BE-200X i boing c-32) kojeg ste predložili za preuzimanje:
Ispod i za svaki avion naći ćete listu grešaka, neke lakše ispravne, druge delikatnije, objavio je P3D V4 (ContentErrors.txt) i grupirani po datotekama:

-----------
Beriev BE-200X (napravio sam ispravke i zadržao avion)
aircraft.cfg
Nedostaje komentar (//) na
Ref 1: Janeov svetski avion 2002-2003 Ed
Ref 2: Be-200 crtež 3-a
Ref 3: Različite internet stranice
Delovi kočnica
Duplikat ključnog imena: DIFFERENTIAL_BRAKING_SCALE
Panel.cfg
error=C-style gauge failed to load: D:Program FilesLockheed MartinPrepar3D v4GaugesCALLOUT_SOUND.dll, Gauge: sound. DLL is 32 bit. A 64 bit version is required.This Library is (i think) installed by the package and is called by the Gauge50
Gauge RMI_SQ Missing gauge image file: BE200hhRMI_compass_highlight.bmp
Dvostruko ime ključa Odjeljak: Window05 Ključ: window_pos
Sound.cfg
Nedostaje zvučna datoteka
door_small_open
door_small_close
kvačilo
------------
Boeing c-32 (Previše popravaka koje sam napravio, nisam čuo avion)
aircraft.cfg
Sekcija: električna
Duplikat Ključni naziv: gear_motor
Duplikat ključnog imena: marker_beacon
Panel.cfg
error=C-style gauge failed to load: D:Program FilesLockheed MartinPrepar3D v4GaugesCALLOUT_SOUND.dll, Gauge: sound. DLL is 32 bit. A 64 bit version is required. This Library is (i think) installed by the package and is called by the Gauge122, Gauge33 [VCockpit01]
Duplikat Odeljak ključnog imena: Window08 window_pos
Gauge RMI_SQ Missing gauge image file: B767hhRMI_compass_highlight.bmp
Gauge Gear_Light_L and Gear_Light_C and Gear_Light_R Missing gauge image file: B767Gear_light_up.bmp
Gauge Multi-Function Display Missing gauge image file: B767MFD1_Ownship.bmp
FMC ima više od 150 pogrešaka skripte poput [Prazne zagrade ili nedostaju zagrade u zagradama] ili [naredba nije pronađena - možda nedostaje prostor ili postoji dodatni prostor].
Tekstura nije pronađena:
TDS757_ELEVATOR_L.BMP
TDS757_AIRSTAIR_L.BMP

Nadam se da će vam ova lista biti korisna.
Moj cilj nije da kritikujem odlican rad koji radite, vec da napravite konstruktivne primedbe

Srdačno

rikoooo
Administrateur global
Pridružio se: 09. septembar 2011., 10:03
Kontakt:

Nepročitana poruka by rikoooo »

Hi,

Greške u FMC-u o nestalim BMP-u ili duplim ključevima i tako dalje nisu važne i mogu se potpuno ignorisati.
Takođe bi trebalo da onemogućite zapisivanje grešaka (debugs) u P3D config, osim ako niste programer ili vrlo entuzijast oko XML mjerača, u suprotnom će se pojaviti svaki put kada isključite P3D i to je dosadno.

Ono što je interesantno ovdje je greška u tome što je DLL 32 bit, to nije normalno, ali vrlo lako popraviti:

Go to the folder "gauges" of your Prepar3D v4 -> (C:Program FilesLockheed MartinPrepar3D v4gauges) and localize the file "CALLOUT_SOUND.gau" and remove it. However, do not remove "CALLOUT_SOUND.itd." cause this file is 64 bits (files have same names but different extension .gau = 32bits and .dll = 64 bits). That's it.

Note: If "CALLOUT_SOUND.gau" does not exist, then simply remove "CALLOUT_SOUND.dll" and re-install the Boeing C-32, now it will be all good for sure.

Happy let
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

Odgovori

Povratak na „Okvir za prijedloge“