Budućnost Freighters

Ovo je mjesto za razgovor o stvarnom svijetu avijacije. Zanimljive slike, video, činjenice ...

Moderator: superskullmaster

Dariussssss
Pridružio se: 27. novembar 2016., 17:52

Budućnost Freighters

Nepročitana poruka by Dariussssss »

Zdravo svima.

Sa sadašnjim liniju Freighters polako ukinuti, sam luta, koja je budućnost za ove ptice? Avioni kao B747,757,767 ... A300,310 više nisu u proizvodnji, a to je malo vjerovatno da su i Boeing i Airbus će ići za Freighter verzije 787,777-x, A330Neo i A350, pa bih da te pitam, šta vi mislite o tome , ima li budućnosti za Freighters?

Ono što će se dogoditi kada je posljednji postojećih Freighters je u penziji?
Da li mislite da Boeing ili Airbus će ići za Freighters sa bilo tekuće aviona?

pozdravi

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Budućnost Freighters

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

Oh Moj prijatelj, nisi mogao biti u pravu :)

Je 747 je još uvijek jako puno u proizvodnji (OBA pax i teretni), a tu je zaista teretnjak verziju 777. U stvari, 129 777Fs su isporučena od februara. Je 767 je još uvijek u proizvodnji, s FedEx naručivanju cijeli crapload verzije teretnjak :)

Dariussssss

Budućnost Freighters

... Pa dobro, mislim da jesam.

Nakon nekih potrage oko web stranice Boeing, moram da kažem da sam bio stvarno nije u redu ... Mislim, šta je line up ... bravo Boeing. S druge strane je Airbus ... Mislim da sam bio u pravu za njih ...

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015., 09:45

Budućnost Freighters

Nepročitana poruka by Gh0stRider203 »

Da, Boeing je prilično super. U stvari, mi sada imamo dva B-29s leti zahvaljujući njima.

For the LONGEST time it was only "FIFI", but thanks to Boeing's Kansas plant, "DOC" was restored and is now flying once again. Interesting thing is.....that SAME plant...was DOC's birthplace. In fact, some of those who originally helped to build DOC originally worked alongside current Boeing employees to put DOC back in the air :)

Ne možete mi reći da nije prilično loše dupe :)

Dariussssss

Budućnost Freighters

Naravno.

Iznenađen sam što Airbus ne vidi potencijal u svojim avionima, ponajviše u modelima A350 i A380. Ne kažem da je 747 loš ili nešto slično, ali dvokrilni teretni brod u punoj veličini bio bi nevjerojatan. Dodajte tome nevjerojatan raspon, 8 500 nm, pa recimo 1000 manje u Freighter verziji, to je još uvijek prilično ozbiljan raspon.

Ja jednostavno ne mogu da razumem ... Oni pričaju o nekim PAX-Freighter program za konverziju postojećih PAX avione tereta .... i to me navelo na razmišljanje o A340-500 F ... koliko je loše dupe je to? Mislim, ako u sjetiti MD-11, to je bila katastrofa kao pax avion, ali spot-on kao Freighter.

Odgovori

Povratak na „Prava avijacija“