FS 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 (MSFS 2020) je letový simulátor nové generace a již legendární nástupce společnosti Microsoft FSX.
ehendrix

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by ehendrix »

Ahoj FS nadšenci,
Zřejmě jsem členem od roku 2017. Dostal jsem e-mail, který mi tuto skutečnost připomněl. já jsem nebyl FSXing, protože jsem musel platit FSX "ZNOVU„když to šlo na platformu Steam. Jaké zklamání. Přestože mám ten program moc rád, nikdy mi to nevycházelo dobře a nějak to šlo stranou.
Když vyjde nový FS2020, myslel jsem, že bych se do něj pustil a uviděl, jestli se tu něco nového neděje.
Mám pár otázek.
Jsou všichni stejně nadšeni novým FS? Nebudu to mít až do Vánoc, myslím.
Víme, jestli některý ze současných FSX letadlo bude stále fungovat na nové verzi?
Existují plány na převod? Přejete si, aby existoval program, který by je provedl a konvertoval? Nebylo by to v pohodě.
Těšíme se na setkání s vámi na kybernetické obloze.

Šťastné létání!
ehendrix

Nitrous

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by Nitrous »

Pochybuji, že stávající letadla budou fungovat. Jak jsem pochopil, FS2020 má mnohem více parametrů, aby zvážila, jak letět letět.

Myslím, že by to bylo také trochu hloupé. Existuje několik skvěle vypadajících a zábavných létat freewarem add-ons. Ale přiznejme si to, většina současných freeware bude vypadat trochu nevýrazně vzhledem k úžasnému pokroku, který je učiněn v tom, jak se scenérie a počasí atd. Vyvinuly v MS2020. V žádném případě nechci downgrade většiny současných freeware jako nudný a jednoduchý. Jen si myslím, že by to vypadalo trochu vtipně, kdyby byly kompatibilní.

Doufám, že věci jako Air Hauler 2 a SPAD Next by se brzy staly kompatibilními (a aniž by museli znovu platit plnou cenu). SPad Next nepřijde levně, ale je to sakra programu.

Těším se na to, i když mám vážné obavy ohledně potřebných specifikací. Vzhledem k tomu, můj počítač je nad doporučení specifikace, ale mírně pod ideální specifikace. Jednoduše to vypadá tak, že je hezké, aby to fungovalo těsně pod maximálním nastavením. Protože přiznejme si to, abychom si mohli opravdu užít práci, kterou do ní vložili, pravděpodobně bychom chtěli nastavit posuvníky alespoň na 1 bod pod maximálním nastavením. ;-)

James Beale

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by James Beale »

Ahoj kluci ano, aby to všichni viděli? Ze zpráv od externích beta testerů v Austrálii. Člověk to potřebuje hodně o práci pro uživatele PC, jak se zdá být vyroben pro Xbox, a vypadá to, že to bylo propuštěno daleko do začátku pro letové simulátory dva mnoho chyb letadla létají neskutečně větší letadlo má problémy s letem, let sim svět byl ponechán ven, pokud add-on jsou znepokojeni .
Omlouváme se, ale to je pravda! Budeme jen čekat a uvidíme, co se stane v příštích několika měsících. TOTO JE JEN OSOBNÍ POHLED>
Díky JIm.

Flightsimboy69

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by Flightsimboy69 »

Není to pouze XBox, FS2020 funguje také v PC. Nainstaloval jsem FS2020 do svého počítače, velikost souboru je 90 gigabajtů je nainstalován do počítače a scenérie je z map Bing, kteří mají velikost souboru 2 pikabyte, kteří jsou přenášeni z internetu, aby létali po celém světě. Opravdu fantastické vidět svůj vlastní dům, když jsem letěl nad svým domovem, ano, tak realistické vidět tyto budovy, lesy, auta atd .. a také živé počasí. FS3 má 2020 rozdíly a doporučuji Microsoft Flight Simulator: Premium Deluxe. Cena není velká ve srovnání s jinými lety s nízkými podrobnými scenériemi. B)

Ujistěte se, že máte počítač, který je větší, než doporučuje společnost FS2020 používat FS2020, nebo se v počítači přehřívá kvůli snímkové frekvenci a rozlišení je u FSXNUMX tak vysoké.

S pozdravem Jens Eirik, Norsko

Nitrous

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by Nitrous »

AH,

To je něco, co jsem potřeboval vědět. Scenérie je tedy z velké části převzata z Bingmaps. Dobré připojení inet je tedy vždy nutné?
Co používají data při létání?

Mám připravený prémiový delux. Musím počkat, až budou dokončeny mé renovace, a můžu se vrátit zpět do virtuálního vzduchu.
O výšku se tak nebojím. Můj nový pracovní stůl / domácí kokpit (manželka teď o plánech domácího kokpitu opravdu ne) bude klimatizován a moje systémy jsou vždy správně chlazeny vodou.

Flightsimboy69

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by Flightsimboy69 »

Nitrical: "To je něco, co jsem potřeboval vědět. Scenérie je tedy z velké části převzata z Bingmaps. Dobré připojení inet je tedy vždy nutné?
Co používají data při létání?
"

Internet musí být připojen po celou dobu, když létáte kolem čehokoli kdekoli na světě, protože scenérie z Bingmaps a realweather z Metaru jsou z internetu. Navíc získáte novou aktualizaci od Microsoftu, která opravuje chyby a problémy ve FS2020.

Nejsem si jistý, co data používají při létání, protože jsem nový ve FS2020. (Letím letem od fS 95 až po poslední FS 2020 a navíc Prepar 3D a X-plane).

jopidioot

FS 2020

Nepřečtený příspěvek by jopidioot »

Byl jsem alfa testerem pro FS2020.
Klady:
1) Fantastická scenérie. Zdaleka nejlepší ze všech simulátorů.
2) Výchozí letiště a letadla jsou skvělé.
Nevýhody:
1) ATC je drama
2) znovu a znovu CTD (pád na plochu)
3) FSX or P3D letadlo nebude fungovat. Konverzní program by byl skvělý.
Očekává se, že věci budou vyřešeny prostřednictvím budoucích aktualizací. Také virtuální realita ještě není podporována. Koupím nejdražší balíček a používám pouze FS2020. Let VFR je nesrovnatelný
Potřebujete rychlé připojení k internetu, protože létáte s daty ze serveru kdekoli.
S pozdravem Eef Klaassen

SMOKE @ STORM

Re: FS 2020

Nepřečtený příspěvek by SMOKE @ STORM »

Cítím tvou bolest.
Letový simulátor jsem začal před desítkami let na počítači HP, který běžel na 40MHz. Jo, to naštvalo. Nějak je sledovalo, jak se objevila TECHNOLOGIE a moje schopnost získávat lepší počítače.
měl jsem FSX napříč třemi počítači a nakonec jej koupil znovu na Steam. (to pro mě bylo dobré, když jsem dostal mnohem lepší počítač a nemusel jsem ho znovu kupovat.)
Koupil jsem to, když to vyšlo. > bylo to hrozné a neomylné.) Dostal jsem náhradu.
Oni (MS) provedli aktualizaci, takže jsem si myslel, že to znovu otestuji. V ULTRA Graphics to nyní funguje fantasticky.
Nemohu říci, že se mi líbí letadla, která právě dávají, ale přesto věřím, že je jen otázkou měsíců nebo let, než bude mnoho možné.
Přeji vám to nejlepší,
-Označit

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator 2020 (MSFS 2020)“