Jet Blue Airbus A-320 mega pak. Najednou.....

Lockheed Martin nám nabízí Prepar3D v4 a v5 jsou nyní nativní pro 64bitové systémy a kompatibilní s VR. Prepar3D zapojuje uživatele do pohlcujícího školení prostřednictvím realistických prostředí. Ideální pro komerční, akademické, profesionální nebo vojenské výuky.
spilok

Nepřečtený příspěvek by spilok »

Už několik měsíců jsem si letadlo Jet Blue A-320 Mega Pak v programu v4 užil. VŠECHNY SUDDEN, nemohu zrychlit žádnou z 320 na slušnou rychlost vzletu. Jsou pomalí, pohybují se jako želvy, a nic, co jsem se snažil, je nečiní tak, jak by si zvykli. Co se mohlo změnit? Odinstaloval jsem je a přeinstaloval, ale fungují stejně.
Co mohu zkontrolovat, abych viděl, co způsobilo tuto stagnaci na všech rovinách v tomto pak? Stáhl jsem je z Rickooo, což ujišťuje, že jsou P3dv4 schválen.

Stan

spilok

Nepřečtený příspěvek by spilok »

NEVADÍ.

Přišel jsem na to. Zdá se, že můj joystick nebyl správně změněn od té doby, co jsem znovu nainstaloval. I nekalibrováno, pak se při kalibraci nastaví zpět na výchozí hodnoty. Znovu kalibrováno a veškerá moje moc je nyní zpět. Zdá se, že kalibrace škrticí klapky byla přišroubována.
Díky za čtení.
Stan

ROZHODNUTI

Odpovědět

Návrat do "Prepar3D v4 a v5 (64 bitů) “