Flight Studios + členství

Lockheed Martin nám nabízí Prepar3D v4 a v5 jsou nyní nativní pro 64bitové systémy a kompatibilní s VR. Prepar3D zapojuje uživatele do pohlcujícího školení prostřednictvím realistických prostředí. Ideální pro komerční, akademické, profesionální nebo vojenské výuky.
FlightStudios
Nejpoužívanější simulátor: FSX
Kontakt:

Nepřečtený příspěvek by FlightStudios »

Ahoj všichni,

Jsem hlavním vývojářem ve FlightStudios (ex OFX Interactive Simulation) a jsem rád, že vám můžeme představit náš komunitní program (15,00 € za 2 let s plným přístupem).

FS + je jedinou předplatnou nabídkou na trhu, která umožňuje přiblížit váš simulátor na další úroveň, není třeba se rozhodnout, že všechny vaše letecké touhy uspokojíte bez kompromisů. Během období předplatného budete mít přístup k neomezenému počtu letišť, měst, scenérií životního prostředí, záplat, různých produktů a mediálním vhledům FS +. Budeme vám účtovat jednorázově (k datu vašeho původního předplatného) a můžete se kdykoli odhlásit.

S příchodem Microsoft Flight Simulator s novým ekosystémem bude předplatné FS + nejúčinnějším nástrojem pro zlepšení vašich letišť.

Objevte nyní naši novou scenérii: Jižní Amerika Landclass Region

Odkaz: Webové stránky Flight Studios

Obraz

duvlop

Nepřečtený příspěvek by duvlop »

FlightStudios napsal:Ahoj všichni,

Jsem hlavním vývojářem ve FlightStudios (ex OFX Interactive Simulation) a jsem rád, že vám můžeme představit náš komunitní program (15,00 € za 2 let s plným přístupem).

FS + je jedinou nabídkou předplatného na trhu, která umožňuje přiblížit váš simulátor na další úroveň, není třeba se rozhodnout, že všechny vaše letecké touhy uspokojíte bez kompromisů. Během období předplatného budete mít přístup k neomezenému počtu letišť, měst, scenérií životního prostředí, záplat, různých produktů a mediálním vhledům FS +. Budeme vám účtovat jednorázově (k datu vašeho meilleurs úvěry conso počáteční odběr) a můžete se kdykoli odhlásit.

S příchodem Microsoft Flight Simulator s novým ekosystémem bude předplatné FS + nejúčinnějším nástrojem pro zlepšení vašich letišť.
Děkuji vám za toto oznámení, informace, které poskytujete, považuji za velmi zajímavé a správné.

Odpovědět

Návrat do "Prepar3D v4 a v5 (64 bitů) “