Nové Boeing 737-MAX8 Multi-Livery ke stažení

Lockheed Martin nám nabízí Prepar3D v4 a v5 jsou nyní nativní pro 64bitové systémy a kompatibilní s VR. Prepar3D zapojuje uživatele do pohlcujícího školení prostřednictvím realistických prostředí. Ideální pro komerční, akademické, profesionální nebo vojenské výuky.
Jacobmulder

Nepřečtený příspěvek by Jacobmulder »

Ahoj, právě jsem dokončil let s novým 737 Maxem, který jsem si dnes stáhl 24-02-2020, a tam jsou některé zjevné chyby v balíčku, a to mě vede k otázce, zda jste v Rikoooo zkontrolovat stahování před vydáním.

První je zřejmá chyba motoru, stále jsou s Flatem na spodní straně motorů.

Když je spínač Panel Light v poloze ON, nejsou při létání v noci rozsvícena žádná Panel Lights, všechny různé pohledy z kokpitu jsou tmavé.

Přistávací světla a taxi, jakož i navigační a stroboskopická světla a světla proti kolizi jsou velmi těžko vidět během dne.

A v neposlední řadě KLM a Transavia jsou ve starých Liveries.

Kromě toho všechny funkce, které mají fungovat, fungují stejně, jako jsem přistával podle nástroje ILS na letišti v Amsterdamu za silného deště a silného větru až do vypnutí AutoPilota v minimální výšce.

Kind Regards.

Bob M.

harry41

Nepřečtený příspěvek by harry41 »

hlavní porucha, kterou mohu najít, je motor, který jde nahoru a dolů na vlastní tah vzad, pochybuji, že to funguje, pokud jde o světlo, žádný komentář, jak letěl letadlem za denního světla a nekontroloval, pokud to vidím, je to dobře dobrá práce a dobře provedené úsilí
děkuji
dr. hussein

albe31
Kontakt:

Nepřečtený příspěvek by albe31 »

Ahoj,
Nová verze (aktualizovaná 25. února) 1.02 opravuje některé problémy, se kterými se setkáte zejména se světly ...
vieil utilisateur de FS (depuis FS1 en 1982 !!!), passé à P3DV4.5
Konfigurace: WIN10, 64 bitů. AMD Ryzen 3 3,5 GHz, 16G RAM, GeForce GTX1070 8G
SAITEK proflight, multipanel, radiopanel, kormidlo
Site: https://simu.alain-bettan.fr

Odpovědět

Návrat do "Prepar3D v4 a v5 (64 bitů) “