Žádné budovy při běhu scenérie PhotoReal

Lockheed Martin nám nabízí Prepar3D v4 a v5 jsou nyní nativní pro 64bitové systémy a kompatibilní s VR. Prepar3D zapojuje uživatele do pohlcujícího školení prostřednictvím realistických prostředí. Ideální pro komerční, akademické, profesionální nebo vojenské výuky.
kemic

Nepřečtený příspěvek by kemic »

Stáhl jsem si jak hawaii_photoreal vol1 vol2 vol3, tak havajské ostrovy Kauai. Odinstaloval jsem a spustil jeden po druhém, v obou případech se každý soubor načetl dobře a objevil se v knihovně scenérií, ale když letím kolem Kauai, nejsou tam žádné budovy ani žádná města. V obou případech se budovy letiště zdají být v pořádku. V minulosti jsem nainstaloval městské scenérie Orbx Honolulu, které fungují dobře, ale milují také létání na „Garden Isle“ a doufal, že tato scnery bude o něco realističtější vyletět z Lihue. Jakákoli pomoc by byla oceněna.

Kromě toho provozuji přímou texturu REX 4 s letišti Soft Clouds a Rexworlwide a Tomato Shaders. Rychlá osnova hardwaru níže v podpisu.

kemic

Nepřečtený příspěvek by kemic »

Jen FYI. Nalezené řešení. Dostal jsem odpověď dne Prepar3D Fórum upozorňující na to, že většina fotorealistických scenérií NEJSOU zahrnuta vegetace autogenů nebo budovy. Provozuji Orbx HD stromy a budovy a očekával jsem, že se o problém postará, bohužel tomu tak není. Nalezen odkaz https://hawaii-photoreal.com/downloads-fsx-p3d/ a stáhli a nainstalovali FSJ - Hawaii Photoreal Vol. 1 - Nastavení Niihau, Kauai a Oahu v.0.99, FSJ - Nastavení dalšího obsahu na Havaji, Hawaii Photoreal UPDATE a FSJ - Havajská letiště od George Keogha. Všechno nyní funguje skvěle. Voda není tak hezká jako OrbX Honolulu, takže to bude můj hlavní Oahu pro VFR. Aplikace FSJ je mnohem hezčí než standardní P3D pro Kauai.

Odpovědět

Návrat do "Prepar3D v4 a v5 (64 bitů) “