Embraer ERJ 145 Multi-livrej FSX & P3D

Lockheed Martin nám nabízí Prepar3D v4 a v5 jsou nyní nativní pro 64bitové systémy a kompatibilní s VR. Prepar3D zapojuje uživatele do pohlcujícího školení prostřednictvím realistických prostředí. Ideální pro komerční, akademické, profesionální nebo vojenské výuky.
Severozápad 102

Nepřečtený příspěvek by Severozápad 102 »

Zapne se nosní kolo na ERJ-145 nebo je v simulaci zaseknuté přímo?

Děkuji,

Nitrous

Nepřečtený příspěvek by Nitrous »

Není to zaseknuté.

Nosní kolo funguje dobře, když načtete let z hlavního manuálu tímto letadlem. Jakmile přistanete, přestane fungovat.

V několika případech to po přistání dokonce fungovalo dobře. Myslel jsem, že to má něco společného se silou přistání. Buď přistát na měkký nebo na tvrdý, a nefunguje to.
Musím přiznat, že nejsem osoba, která čte poznámky k vydání a příručky, takže nevím, co to tam říká.
Můj systém je v současné době zabalený na několik dalších týdnů, takže jsem nebyl schopen plně otestovat svou teorii o tom.

Severozápad 102

Re: Embraer ERJ 145 Multi-livrej FSX & P3D

Ahoj Nitrical,
To zní dobře. Hledám jen modely, kde je možné vidět příďové řízení, pokud je to možné. Hlavně pro realismus. Přesto díky!

Oniel

Nepřečtený příspěvek by Oniel »

Ahoj severozápad 102! Když řeknete, že hledáte „modely“ s realistickým řízením příďového podvozku. Mluvíte o nějakém modelu nebo konkrétním ERJ?

Severozápad 102

Ahoj Oniel,
Libovolný model. Mám tendenci létat s letadly, která jsou více korporátní nebo domácí. Když jsem letěl ve FS2002, točení předního kola, které se neotáčelo, nebyl tak velký problém. Létání dovnitř P3Dv4.5 + Rád bych trochu pozvedl realismus. V ideálním případě bych ráda našla celý bílý nebo firemní Airbus A320 nebo A321 s křidélky, ale nedokázala jsem je najít.

Oniel

Nepřečtený příspěvek by Oniel »

Dobře, zatím nejlepší freeware A32X s nejlepším řízením nosu pro takovou addon vím, že je projekt Airbus. Velmi dobrý balíček najdete zde:
https://library.avsim.net/search.php?Se ... &Go=Search

Odpovědět

Návrat do "Prepar3D v4 a v5 (64 bitů) “