doporučení k letadlu

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
JanneAir15

doporučení k letadlu

Nepřečtený příspěvek by JanneAir15 »

Ahoj! Ještě jednou mám otázku. Chci Airbus A380, ale je jich mnoho (payware a freeware). Chtěl bych vědět, který z nich bych měl dostat. Nezáleží na tom, je to výherní nebo freeware, pokud je to dobré.
A pokud máte také problémy s výběrem dobrého letadla, pošlete svou otázku zde!

Už jsem našel ten, který je na této stránce. Ale stále mám jednu otázku o tom letadle. Můžete k tomu přidat vlastní játra?

Airbus A380-800 VC
Odkaz: http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/560

- JanneAir15

Dariussssss

doporučení k letadlu

Nepřečtený příspěvek by Dariussssss »

Používám také ten, a to vůbec není. Snažil jsem se instalovat více jablek, ale z nějakého důvodu to nefungovalo ... možná jsem se v něčem mýlil.

Gh0stRider203

doporučení k letadlu

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Dariussssss napsal:Používám také ten, a to vůbec není. Snažil jsem se instalovat více jablek, ale z nějakého důvodu to nefungovalo ... možná jsem se v něčem mýlil.
upravili jste také soubor aircraft.cfg?

Dariussssss

doporučení k letadlu

Udělal jsem to, ale stále se instalovaný livrej neukazoval ... nevím proč.

JanneAir15

doporučení k letadlu

Myslím, že vím proč. Toto letadlo je původně pro FS9. Získali jste pro toto letadlo ten správný vzhled? Podíval jsem se na stránku Project Airbus a existuje A380 pro FS9 (stejné letadlo jako na této stránce, ale je upraveno pro FSX), takže si nejsem jistý, co musíte udělat, aby fungovaly játry. Pokusím se udělat něco pro to, aby fungovaly játrovky, a pak to řeknu sem.

S pozdravem
- JanneAir15

Dariussssss

doporučení k letadlu

Těšit se na to. Stejné tady, zkuste to znovu.

Na zdraví

Dariussssss

doporučení k letadlu

Takže, máš to. Byl jsem schopen nainstalovat livrej do našeho '' A380 a funguje to.

Způsob, jak to udělat, je ... Nejprve vyhledejte a stáhněte pouze texturu A380, kterou chcete nainstalovat. Mnoho z nich najdete na Avsimu. Vložte složku textury do složky PA A380, otevřete a upravte soubor .cfg pro letadla. Nezapomeňte zkontrolovat, zda je textura kompatibilní s vaším sim, v tomto případě s FSX.

Na zdraví

JanneAir15

doporučení k letadlu

Ok, díky, že to zkusím.

Gh0stRider203

doporučení k letadlu

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

JanneAir15 napsal:Myslím, že vím proč. Toto letadlo je původně pro FS9. Získali jste pro toto letadlo ten správný vzhled? Podíval jsem se na stránku Project Airbus a existuje A380 pro FS9 (stejné letadlo jako na této stránce, ale je upraveno pro FSX), takže si nejsem jistý, co musíte udělat, aby fungovaly játry. Pokusím se udělat něco pro to, aby fungovaly játrovky, a pak to řeknu sem.

S pozdravem
- JanneAir15
dobrý postřeh! Nemyslel jsem si o tom lol

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”