minimalizaci okna / maximalizaci problém

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
JanneAir15

Nepřečtený příspěvek by JanneAir15 »

Ahoj! Když minimalizuji FSX okno (je v režimu v okně) a hledám něco, ale pak se chci vrátit zpět do okna FSX a já maximalizuji okno, ale pak všechno zčerná. Neexistuje nic, nebo jen nějaké textury. Prosím, pomozte mi s tím! Také mám tento problém pouze na paywarových letadlech (PMDG 777, Aerosoft Airbus) a simulátor je FSX Akcelerace. Pokusím se také dát nějaké obrázky.

- JanneAir15

Gh0stRider203

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Já jsem měl tento problém několikrát, Myself. Někdy, když změním názor, že pomůže, nebo počkat pár minut to bude vyčistit sám up.

Colonelwing

Nepřečtený příspěvek by Colonelwing »

Dobrý den Janne ,,

Stalo se mi to s PMDG B737NGX FSX Acceleration GOLD a zatímco jsem pomocí Key AltGr pomocí Enter minimalizoval mé okno ze Sim obrazovky do okna ,, nemohlo to fungovat správně, černá obrazovka jako ta tvoje. Ale pokud udělám to samé na letadle s žádným paywarem ,, funguje to bez problémů.

JanneAir15

Nepřečtený příspěvek by JanneAir15 »

Vlastně jsem už vyřešil. Někdo jiný má tento problém přejít na tento odkaz: http://c-aviation.net/fsx-tweak/fsx-cfg-tweak-guide/
Odtud si stáhněte soubor "UIAutomationCore.dll" a přidejte do něj soubor "HIGHMEMFIX = 1" fsx.cfg. To mi pomohlo. Můžete najít fsxSložka .cfg od% appdata% / Microsoft /FSX

- JanneAir15

Colonelwing

Nepřečtený příspěvek by Colonelwing »

Dobré informace o odkazu ,,, pro FSX
Podle toho, jak to bylo zmíněno na tomto odkazu na web, pokud jste na FSX STEAM nepotřebujete tento soubor.

UIAutomationCore.dll - soubor knihovny DLL, který zlepšuje výkon aplikací 32 v bitových systémech 64. Musíte si ji stáhnout místo ve své hlavní FSX složku, která zabrání chybám OOM (mimo jiné). Není nutné FSX Steam Edition.

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”