Pouze otázka

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
Dariussssss

Pouze otázka

Nepřečtený příspěvek by Dariussssss »

Tohle by měla být velmi jednoduchá otázka ... nebo možná ne. Jsem fanoušek Airbusu, připouštím. A od mého prvního setkání s letovými simulátory byl tento výrobce letadel mým oblíbeným. Takže ve FGFS, FS2004 a nyní v FSX, téměř neexistuje žádné dobré a spolehlivé letadlo Airbus. Existují payware letadla, ale já si to prostě nemůžu dovolit.

Otázka zní: A co další dva simové,X-Plane a P3D, existuje pro některé z nich plně funkční freeware Airbus?

Hlavní problém, který mám s letadly Airbus, konkrétně Thomas Ruth A330 / 340 a PA A380 v FSX je, že PFD postrádá jednu jednoduchou věc. Páska IAS nevykazuje nadměrné i zastavení a letadlo, které samo o sobě neznepokojuje. Žádný způsob, jak to správně létat. Celé měsíce se na to snažím získat nějakou pomoc, ale nikdo jako celek FSX komunita mi chce pomoci.

A320 multi-livreji balíček, k dispozici zde v Rikoooo je úžasné, a vše, co chci, je převést některé věci, jako je PFD do uvedených letadel, nebo alespoň na TR A330. Zeptal se všude, jak to udělat ... a jen ztrácel čas.

Jít zpět do FGFS je opravdu moje poslední volba, ale ráda to udělám, pokud neexistuje jiná možnost.

Díky předem.

Gh0stRider203

Pouze otázka

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Pokud to není zobrazeno, můžete mít možnost upravit soubor aircraft.cfg. Vlastně jsem to musel udělat s CLS DC-10-30F. Zkratili vás o 4.5K litrů paliva a snížili hrubou hrubou váhu hluboko pod to, co vlastně bylo.

pár vyladí soubor aircraft.cfg a bylo to, jak by to mělo být. teď můžu létat max-range lety žádný problém :)

Dariussssss

Pouze otázka

Jednoduše to neukazujeme a v souboru cfg je rychlost pádu naprosto neskutečná ... 120 kts? Stačí se podívat na video z kokpitu na YT a uvidíte, že je to vlastně mezi 155 a 160, takže u 120 ... skončíte ve zprávách.

Určitě to zkusím.

Na zdraví

Gh0stRider203

Pouze otázka

Budu se dívat na cfg soubor My Dash-8u a ujistit se, že sucker je nastaven správně cuz Nejsem ani dostán CLOSE to max range na tomhle bláznovi a to nepomáhá žádnému lolu

Nemůžeme mít neomezené palivo, když létáme a tankování uprostřed vzduchu je zamračeno.

Dariussssss

Pouze otázka

Vývojáři letadel jsou s námi. :)

Gh0stRider203

Pouze otázka

Hodně štěstí, že jsem se s vámi dohadoval o tom jednom LMAO

Vím, že by to bylo NICE, kdyby lidé, aby tyto letadla pro Flight Sim, že ve skutečnosti dělají nějaké f'in 'výzkum nejprve ya vědět ???? >.>

Myslím, že půjdu vypálit nějaké díry na obloze na Mach 2 v Concorde. NO PROMISES Nebudu bzučet několik věží podél cesty lol

Dariussssss

Pouze otázka

Myslím, že pro ty vývojáře by stačilo jen mluvit s piloty skutečného světa.

O mých problémech A340 PFD ... je snadné změnit některé hodnoty v souboru .cfg letadla, ale nic se nemění. PFD neukazuje jak nadměrné rychlosti, tak stání. To by mělo být změněno někde v souborech VC nebo panelech a nemám ponětí, jak to udělat.

Kvůli tomu jsem byl tak šílený, že jsem vlastně nainstaloval FGFS a A346 ... ještě horší zklamání, nemohl jsem to tam začít, takže zpět FSX a snaží se opravit tento PFD.

Colonelwing

Pouze otázka

Nepřečtený příspěvek by Colonelwing »

Kvůli tomu jsem byl tak šílený, že jsem vlastně nainstaloval FGFS a A346 ... ještě horší zklamání, nemohl jsem to tam začít, takže zpět FSX a snaží se opravit tento PFD.

Dariussssss ,,,

zatímco boj, zklamání okamžik ,,, tam je pozitivní věc, o tom všem, se učíte.
Není to vždy snadné se naučit v tomto životě ,, Souhlasím, ale na pronájem si snažíte vyřešit problém,
a to je směr trasy k úspěšnému okamžiku, kdy přijde ...

Dariussssss

Pouze otázka

Hej Colonelwingu, co se děje?

No, to se mnou nefunguje, alespoň ne se Air Sims. Pokud něco nefunguje, jde přímo do koše. Nechci na to ztrácet čas a nervy.

V reálném životě souhlasím, že celý můj život je boj, ale to je další příběh, ne pro toto místo.

Pozdravy

Gh0stRider203

Pouze otázka

dobře, vše, co opravdu musíte udělat, je podívat se na Wikipedii, pokud jde o informace letadla, upřímně ... alespoň pro komerční.

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”