Fsnd kurz ILS?

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
Ricsmi

Fsnd kurz ILS?

Nepřečtený příspěvek by Ricsmi »

Ahoj mě znovu. :P

Stáhl jsem si vylepšený kokpit pro defualt 747 a jeho opravdu pěkné, ale jediný problém, který mám, je, když chci nastavit přistání na ILS. na předchozí kokpitu jej nastavíte pomocí navigačního displeje, ale protože nový má tam gpws systém.

Jak to děláte?

(Edit) Je to tohle. http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/568

Díky hoši. :D

Gh0stRider203

Fsnd kurz ILS?

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Obvykle se neobtěžuju s kurzem, jako kdyby se zamykal do ILS, jak se vede dolů po kluzáku.

stačí nastavit NAV1 na správné frekv, a změnit nav režim z GPS na NAV (mám CTRL + SHIFT + N) vázané na to, takže nemusím používat myš.

a samozřejmě změnit navigaci k přístupu

Ricsmi

Fsnd kurz ILS?

Nepřečtený příspěvek by Ricsmi »

Oh, ok, jsem se zajímal o nastavení kurzu, to je dobré vědět, protože to znamená, že při přistání je to menší fafage. XD

Gh0stRider203

Fsnd kurz ILS?

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

jo, právě jsem nastavil Nav 1 na správnou frekvenci, a jakmile budu eh .... do 20 mil od letiště a seřazený s přistávací dráhou (mám rád dlouhé přístupy) a kolem FL300 to otočím z GPS na Nav a KDYŽ se objeví „koule“, převrátím to z VOR LOC (alespoň si myslím, že to říká LOL, že jsem v současné době v CS C-130), do APP a nechám to vést Já dovnitř. Jestli jsem příliš vysoko, snížím svoji nadmořskou výšku, dokud nezhasne kontrolka ALT HLD a v tom okamžiku jsem jen na projížďce lol

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”