Concord flyout problémy

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
casbad

Concord flyout problémy

Nepřečtený příspěvek by casbad »

Má někdo problém s létáním? Ten, který jsem se dostal z tohoto pohledu, se mě pokouší zabít ... (skáče a třese a bok po boku)

Dariussssss

Concord flyout problémy

Nepřečtený příspěvek by Dariussssss »

Mnoho letadel je rozbitých ... nic nového. Concorde může být v pořádku, ale potřebuje hodně znalostí. Palivo musíte převést VŠECH ČASŮ. To je jediný způsob, jak létat stabilně.

Gh0stRider203

Concord flyout problémy

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Jo, jsou rozbití, protože jsou Airbus! LOL Přísahám, že jsem viděl více příspěvků o problémech s letadlem, než jsem měl Boeing :)

casbad

Concord flyout problémy

Nepřečtený příspěvek by casbad »

Kámo!!!! víte, jak funguje systém přenosu paliva? Zkoušel jsem se s tím pohrávat, je toho hodně na co se dívat a pohrávat si ... existuje nějaký čtecí materiál?

DRCW

Concord flyout problémy

Nepřečtený příspěvek by DRCW »

Souhlas je úplně jiné zvíře, stejně jako jakékoli zobrazení super sonického letu. Musí být vypočteno těžiště. Nadmořská výška se také musí zvážit, protože kůže letadla se zahřívá vysokou rychlostí. Vypočítejte si cestujícího a zavazadla a vycentrujte svou gravitaci. Přečtěte si postupy online. Další informace o letadle. V letadle je chyba zvukového skusu, která je na uších tvrdá v podobě zkreslené hudby. Tvůrce omylem vložil tento soubor do zvukové složky letadla. Chcete-li se toho zbavit, otevřete zvukovou složku a procházejte zvukovými ukázkami, dokud nenajdete tu špatnou hudební stopu, potom na ni klikněte pravým tlačítkem a smažte, vše je v pořádku.

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”