stažené letadla nezobrazují vnější povrch, tj. Matin Marauder zobrazuje pouze inne

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
robtho

stažené letadla nezobrazují vnější povrch, tj. Matin Marauder zobrazuje pouze inne

Nepřečtený příspěvek by robtho »

Když si stáhnu určitá letadla, např. Martin Marauder C47 Boeing Superfotress, získávám pouze vnitřní díla letadla,

DRCW

Nepřečtený příspěvek by DRCW »

Používáte náhled DX9 nebo DX10? Běžíte FSX Steam nebo Boxed? Pokud Boxujete, běžíte s akcelerací nebo bez ní? Jakou verzi Windows máte?

robtho

Používám DX11 na Windows 7 professional s rovnou verzí FSX. Právě jsem odešel do důchodu a já se vracím letové simy po několika letech, takže jsem trochu rezavý. Ale zjistil jsem, že tento web je fantastický a zdá se, že většina stahování funguje dobře. Nešťastný pocit, že se vám to opravdu líbí

DRCW

Ahoj znovu...FSX ve vaší nabídce možností můžete spustit buď náhled DX9, nebo DX10 Preview / When FSX byl vytvořen, těsně před vydáním DX10, ale ve výchozím nastavení běží na DX9. Přejděte do nabídky možností a ujistěte se, že není zaškrtnuto políčko náhledu DX10. Všechna letadla Rikooo standardně používají DX9. Některé jsou kompatibilní s DX10, pokud budou v popisu. K dispozici je design paywaru pro opravu náhledu DX10, ale pokud si tento program nekoupíte, je lepší spustit FSX na DX9. Možnost náhledu DX10 nefunguje správně a ovlivňuje textury. Windows 7 je stabilní platforma pro Windows XP FSX a to je to, co používám pro leteckou simulaci. Nyní jste řekli, že používáte přímou verzi FSX. Pokud chápu toto právo, znamená to, že máte jednu z prvních vydaných krabicových vydání nebo luxusní verzi. V takovém případě budete muset načíst SP1 a SP2, nebo je nutné přidat Acceleration. Bez toho bude mít většina nových freeware a payware problémy s texturou. mám FSX zlatá edice, která je součástí akceleračního disku. Pravděpodobně zjistíte, že pokud nezaškrtnete políčko DX10 Preview při načtení programu, problém je v tom FSX není aktuální s potřebnými aktualizacemi Service Pack. Dejte mi vědět ... Díky

https://flyawaysimulation.com/downloads ... ce-pack-1/
https://flyawaysimulation.com/downloads ... ce-pack-2/

robtho

Fantastický!! Moc děkuji za velmi laskavé rady a vedení. Stažené aktualizace SP 1 a SP2, jak jste navrhli, nyní zřejmě fungují dobře. Ještě jednou děkuji.

DRCW

Proto jsme tady, abychom si navzájem pomohli vychutnávat naše hobby,
Happy přistání

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”