Svornost

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
Gh0stRider203

Svornost

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Týká se to „Přepracované verze Concorde RW FSX & P3D"

Celkově bych musel dát tomuto letadlu obrovské F-.

Stejně jako I LOVE the Concorde, ONE, že to hlavně postrádá, je 100% funkční Concorde. Tento konkrétní má hroznou pozemní manipulaci, mrzne, když ho naložíte, mrzne během letu, má motory vypnuté během letu, což vám způsobí nekontrolovatelný pád z FL550 (právě se to stalo dvakrát na letu z Heathrow do Jacksonville), a pak když přistáváte ... no, máte dokonce WORSE pozemní odbavení.

Musím přiznat, že jsem překvapen, že dokonce tuto věc vydali veřejnosti v jejím současném stavu. Pokud se jedná o plavčík, je samozřejmé, že lidé budou požadovat vrácení peněz a reputace společnosti by se rychle dostala do toalety.

Řekl bych, že jsem zklamaný, ale i to je epické podhodnocení :(

bobyor

Svornost

Nepřečtený příspěvek by bobyor »

Nemám žádné problémy se zmrazením Concorde v žádném okamžiku a manipulace se zemí nefunguje. Pamatujte, že Ctrl-J je výchozí klíčový klíč.
Problém s vyčerpáním paliva a pádu z nebe je proto, že neexistuje manuál pro panel FE (letový inženýr). Správné nastavení palivových nádrží musí být nastaveno pro správnou spotřebu paliva, použití palivové nádrže a změnu středu gravitace. Naneštěstí nenašel jsem manuál a já jsem se jen částečně usilovně snažil zjistit správné nastavení sám.

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”