A350 Pack Rudder Animace

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
Dietmar

A350 Pack Rudder Animace

Nepřečtený příspěvek by Dietmar »

Dobrý den,
A350 jsem nainstaloval z tohoto odkazu: https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/890 , což se zdá být
nejnovější verzi tohoto modelu v sekci Rikoooo DLL. Vynikající vnější model, nicméně animace kormidla vypadá
není zahrnut do modelu. Dvojitá kontrola modelu s nástrojem konvertoru modelu, který zobrazuje všechny
animace pro model a pro kormidlo není animace. Bude to hotovo?
Jako další komentář k 2D panelu, který je založen na A321. Myslím, že to nelze považovat za řešení tohoto velkého modelu.
Displej F18 HUD se také v panelu Airbus vůbec nezapadá. Existuje celá řada freeware HUD dostupných pro nevojenské
modely, které se hodí mnohem lépe do panelu A350 2D. Jedná se však pouze o návrh.

Nejlepší
Dietmar

Dietmar

A350 Pack Rudder Animace

Nepřečtený příspěvek by Dietmar »

Vážení,
Jsem jediný, kdo se s tímto problémem setkal? Alespoň Rikoooo by měla odpovědět, protože na stránce DLL to bylo řečeno
že všechny části včetně kormidla jsou animovány. Kromě toho, pokud kliknu na tlačítko KONTAKT, získám tento MSG:
Příloha Rikoooo_contact.jpg již není k dispozici
Takže, jak mám kontakt s vývojářem modelu? Nenašel jsem žádný e-mailový kontakt. Věnoval jsem si věci?

Dietmar
Přílohy
Rikoooo_contact.jpg
Rikoooo_contact.jpg (35.65 KiB) Zobrazeno 100 krát

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”