Letiště

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
pip01

Letiště

Nepřečtený příspěvek by pip01 »

Někdy, když kontaktuji věž s pozemním dispečerem, že letiště je v současné době přístup IFR zamítnut, co to znamená.

Nitrous

Letiště

Nepřečtený příspěvek by Nitrous »

To znamená, že nesmíte přistát pod VFR. (Vizuální letový řád) Všiml jsem si, že se to obecně děje za špatných povětrnostních podmínek (alespoň v mé konfiguraci)

Vytvořte letový plán, vyberte IFR. Můžete to udělat za letu, jen se ujistěte, že jste na otázku, zda chce simulátor umístit letadlo na odletové letiště, vybrali možnost „ne“.
Poté následuje instrukce ATC a můžete přistát se svolením.

Při startu letu máte v zásadě možnosti 2. Žádný letový plán se nepovažuje za VFR, v reálném životě by to znamenalo, že musíte zůstat pod určitou nadmořskou výškou (4500ft pro Belgii a většinu zemí EU a rychlost pod 140kt IAS). Existuje několik dalších specifikací, které musíte zvážit, pokud jde o mraky atd. . FSX to se opravdu nestará.

IFR (Instrument Flight Rules) v zásadě znamená, že budete létat v neustálém kontaktu s ATC. Pokud nebudete postupovat podle jejich pokynů, bude IFR zrušen. v FSX / P3D je to v zásadě návod od začátku do konce. Na velkou vzdálenost vás požádají, abyste pokračovali vlastní navigací, ale přiblížení se k cíli vám dá pokyny k přistání. Jen nezapomeňte přepínat ATC sektory, když jste během letu dotázáni přes menu ATC, jinak bude IFR opět zrušen.

Nevím, jestli mezi nimi existuje mnoho rozdílů FSX a P3D pokud jde o ATC. Můj RTX2070 se rozhodl zemřít krátce po upgradu na P3D, takže jsem nebyl schopen zjistit, jaký je mezi nimi rozdíl FSX a P3D

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”