Boeing 777-200ER

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
brumol

Boeing 777-200ER

Nepřečtený příspěvek by brumol »

Jak mohu změnit soubory CFG pro letadla v 777, abych přidal další dveře, otevírání a zavírání.
Také používám FSDT GSX a poskytuje možnost stravování, která ukazuje stravovací vozy, které se stahují k letadlu, a pomocí nouzových dveří na pravé straně letadla nakládají jídlo. Dveře musí být samozřejmě otevřeny. 777 není nakonfigurován pro 5 dveří, pouze 4. Přidal jsem 5. dveře do souboru CFG, ale nic se nezměnilo. Je tato změna možná, pokud ano, jak. Jakýkoli návrh je velmi ceněn.

capken83

Stáhnout Boeing 777-200ER

Nepřečtený příspěvek by capken83 »

Stáhl jsem balíček 777 Ultimate do svého počítače a extrahoval soubor zip a nainstaloval FSX Parní verze. Letadlo se v mém neobjevilo FSX program. Mám 777 souborů ve složce s párou, ale žádný v adresáři FSX složka.

chrbla2

Boeing 777-200ER

Nepřečtený příspěvek by chrbla2 »

Nedávno jsem se pokusil letět s tímto letadlem s autopilotem navíc, že ​​musím jen zjistit, že autopilot nezdá se, že je připojen. Dokonce i se softwarem autopilota, který používám, nechám zaškrtnuté políčko autopilota a automaticky zaškrtneme plán letu. Je to chyba v souboru letadla.cfg, a pokud ano, jak mám postupovat při opravě, aby toto letadlo létalo tak, jak má. Teď musím poukázat na to, že jsem letěl s jiným letadlem, které jsem si stáhl, a obvykle, když stisknete hlavní vypínač autopilota, nastane ticho, když je autopilot zapnutý a zvuk se spustí, jak se má, když se autopilot odpojí.

astra_mewnie

Boeing 777-200ER

Nepřečtený příspěvek by astra_mewnie »

má také špatné nastavení průtoku paliva, takže Boeing 777-200ER může s plným palivem létat až ~ 13000 nm, což ničí realismus vůbec

Captain747

Bromel Extra dveře pro Boeing 777-200ER

Nepřečtený příspěvek by Captain747 »

Z mé osobní zkušenosti to nelze udělat, protože je zabudován do modelu (soubor MDL). Pouze tvůrce modelu může letadlo znovu upravit. Pokud je to možné, doporučuji ho kontaktovat.

brumol

Děkuji za tento návrh. Snažil jsem se najít tvůrce tohoto letadla bez štěstí. Můžete mi navrhnout, kde bych ho mohl najít.
Děkuji.

Captain747

Ahoj Bromel, udělal jsem instalaci POSKY Boeing 777-200LR. S tímto modelem jsem byl schopen upravit Air.File a vytvořit tak perfektní konfiguraci letu. Zpočátku jsem zjistil, že jak letadlo stoupalo, ztratilo rychlost a bylo nakloněno jít do stání rychlostí 1500 stop p / m. Nyní může stoupat rychlostí 2000 stop p / m bez ztráty rychlosti letu. Nainstaloval jsem také jednotku Pky_utility, takže nyní mám pět dveří otevírajících se spolu s cateringovými kamiony a nákladem. Také jsem překreslil schody a zásobovací vozíky, aby vyhovovaly mé letecké společnosti (EL AL).
Přílohy
3Doors.jpg
3Doors.jpg (32.34 KiB) viděno 551 krát

brumol

Díky za odpověď, to zní jako přesně to, co hledám.
Co je utilita PKY a kde ji najdu.
Ještě jednou díky za vaši pomoc.

Captain747

POSKY už bohužel neexistuje. Chtěl bych vám poslat měřidlo, ale je to 7.8mb a příliš velké na to, abyste to tady udělali. Zajímalo by mě, jestli můžu jen nahrát na web Rikoooo, pokud to přijmou?
Příloha PKY Utility.jpg již není k dispozici
Přílohy
PKYUtility.jpg
PKYUtility.jpg (45.07 KiB) Zhlédnuto 551krát

Captain747

Stačí kliknout na tento odkaz https://simviation.com/1/download-file? ... leId=56118 nebo jej zadejte do prohlížeče. Doufám, že se za to nedostanu do problémů.

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”