X-Plane Nápověda

Letový simulátor pro Windows, MacOS a Linux. X-Plane 11 je podrobný, realistický a moderní simulátor.
Dariussssss

X-Plane Nápověda

Nepřečtený příspěvek by Dariussssss »

Pokud máte problémy, chyby nebo máte nějaké dotazy X-Plane Simulátor, zveřejněte to zde. Také nám řekněte o opravách a řešeních pro různé problémy a chyby v systému X-Plane.

jamsta

X-Plane Nápověda

Nepřečtený příspěvek by jamsta »

Hledáte nějaké x-plane hry

thimeu

X-Plane Nápověda

Nepřečtený příspěvek by thimeu »

Dariussssss napsal:Pokud narazíte na problémy, chyby nebo pokud vtc orly nějaké otázky X-Plane Simulátor, zveřejněte to zde. Také nám řekněte o opravách a řešeních pro různé problémy a chyby v systému X-Plane.
Toto je moje první čas a já jen chci říci, že jsem velmi rád, že jsem tady a sdílím svůj názor.
Díky!

juan104

X-Plane Nápověda

Nepřečtený příspěvek by juan104 »

Ahoj. Koupil jsem si X Plane 11 a pokusil se ho nainstalovat. Disk 1 mi nedal žádné problémy, pak disk 2 ukázal chybu, a proto jsem se rozhodl ji odinstalovat. Začal jsem instalaci znovu a žádné problémy, dokud jsem se nedostal na disk 3; znovu jsem odinstalovat a pokusil se opakovat předchozí dávkování, ale tentokrát můj notebook nezjistí žádné CD, když jsem ji vložit.
Jsem si jistý, že s diskem nemá nic společného, ​​protože jsem použil dvě různé sady disků; použitý a zcela nový.
Používám systém Windows 7.
Obnovil jsem také svůj systém, ale bohužel poslední obnovení, ke které jsem měl přístup, byl ten, který byl po vydání problému, také stáhnout; direct x 11 a nic.
Může mi někdo pomoct?

Odpovědět

Návrat do "X-Plane 11 Flight Simulator ”