Řekněte nám něco o vás

Doporučujeme nové členy představit se zde. Seznamte se navzájem poznat a podělte se o své zájmy.
Dariussssss

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by Dariussssss »

Ahoj všichni. Jmenuji se David a jsem nový Moderátor fóra. Myslel jsem, že nejlepším způsobem, jak zahájit nějakou aktivitu, je otevřít toto téma a setkat se s vámi.

Řekněte nám něco o tobě, co kdy si myslíte, že je důležité.

Vítejte. :)

rikoooo
Spravovat globální
pronájem: ŠVÝCARSKO
Kontakt:

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by rikoooo »

Dobrý den, David,

Vítejte v týmu Rikoooo,

I'am Erik tvůrce a manažer Rikoooo.com.

Jsem moc rád, že jste tady, je to váš Forum. Vy jste šéf :)

Učiním zajisté Annouce v příštím bulletinu říct všem o tomto novém fóru.

Šťastný letu všichni

Erik
Bon vols - šťastné lety

Erik - Admin

andhar

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by andhar »

Dobrý den, jmenuji se Aan
Jsem letadlo nadšenec z Indonésie
Ráda vás všechny potkávám :)

Dariussssss

Řekněte nám něco o vás

Děkuji vám všem tak daleko. Doufat, že vidí mnohem, mnohem více pracovních míst a mnohem větší aktivitu zde v budoucnu.

Cheers.

FCAIR

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by FCAIR »

Ahoj, celé mé jméno je Terry (FCAIR) Jsem vysloužilý šéf USAF. Právě mě to zajímalo FSX a sim létání po mnoha letech. Skvělý nový web, úžasné stahování. Šťastné létání všem

vikomt

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by vikomt »

Ahoj - já jsem John z jižního pobřeží Velké Británie. Nyní v důchodu byl můj první letový simulátor spuštěn na ZX81, načtený páskou a sestával z B737 (dobře výškoměru a ASI) představovaného velmi blokovou grafikou létající mezi blokem A a blokem B v černé a bílé barvě - a pokud udělal jsi to správně, viděl jsi „scenérii“, další černou skvrnu nazvanou C. Inspirativní věci. Od té doby jsem měl všechny lety, které Microsoft vyrobil, postupující přes různé počítače od 8086 přes 384, 486, Pentium, plus několik dalších, až po můj současný I7. Mám soukromou licenci, na kterou mám pár stovek hodin na 152 a PA 28 - už není aktuální kvůli nákladům na let sem ve Velké Británii. Můj syn také použil Flightims, dostal chybu a naučil se létat, a teď se 4000 hodin pod opaskem na (skutečných) A319 / 320s se právě chystá získat lístek svého kapitána. Přišel přes Rickoooo freewarovou scenérií Kanárských ostrovů, která je velmi působivá - za to moc děkuji. Je skvělé vidět anglickou stránku, protože navzdory tomu, že žiji ne více než 50 mil od Francie, moje porozumění jejich jazyku zdaleka není dobré.

rikoooo
Spravovat globální
pronájem: ŠVÝCARSKO
Kontakt:

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by rikoooo »

Dobrý den FCAIR a vikomt,

Děkuji za vaši prezentaci a vítejte na nové fórum, jsme velmi nadšení a šťastní, že jste tady, neváhejte přidat nové téma a požádat o pomoc ke komunitě. Také, pokud chcete pomoci ostatním, že by bylo skvělé, vaše znalosti je velmi vítán, a rádi bychom mít nějaké jak na to, lekce létání, konzultace a tak dále přispíval v tomto fóru. Každý příspěvek bude činit komunita spokojeni.

Šťastný letu,

Erik
Bon vols - šťastné lety

Erik - Admin

FCAIR

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by FCAIR »

V tuto chvíli jsem stejně studentem, jako jsem kdy byl. Trvá mi trochu, než získám všechny výhody FSX ale kdykoli někoho mohu pomoci, bude pro mě velkým potěšením.

Modré nebe everyone ..

Dariussssss

Řekněte nám něco o vás

Ještě jednou, vítejte na Rikooo. :)

PAYSON

Řekněte nám něco o vás

Nepřečtený příspěvek by PAYSON »

Ahoj, moje křestní jméno je PAYSON. Počítačové simulátory používám už nějakou dobu a datuji se k použité kopii Ubisoft's Sturmovik IL2. Ve WarBirds jsem se přestěhoval do 10 let (ve skutečnosti jim pomohl s kokpitem bojovníka, kterého chtěli představit ve hře. Také jsem nosil několik periferií hrajících pokročilejší bojové simy Ubisoftu. Ve World of Tanks jsem se posunul asi o 5 let, pořád hrajte. (drahá), kterou jsem použil FSX asi 8 nebo 9 let a zamilovali se do jejich formátu. Pořád se zabývám WoT a stále střílím v Ubisoftu. Nyní, když jsem se o vás dozvěděl, je skvělé mít k dispozici obrovský výběr letadel.
Zpět do mraků,
S pozdravem, PAYSON

Odpovědět

Zpět na „Vítejte, noví členové“