hrozné rychlosti stahování

Mají nějakou zpětnou vazbu a vstup podělit?
Nestyď se a napište nám. Chceme slyšet od vás, a usilovat o to, aby naše stránky lepší a uživatelsky přívětivé pro naše hosty a členy podobně.
sylvantino

Nepřečtený příspěvek by sylvantino »

Jsem na 6 měsíc jumbo předplatné, ale já jsem jen stěží schopen vytáhnout 1300KB / sec stahování rychlosti na tomto webu bez ohledu na to, co stáhnout, je to jediný web mám problémy s. mohl by se někdo podívat na tyto rychlosti, prosím?

rikoooo
Spravovat globální
pronájem: ŠVÝCARSKO
Kontakt:

Nepřečtený příspěvek by rikoooo »

Dobrý den, Sylvantino,

Dnes jsem dal na náš server větší šířku pásma, zkuste to prosím znovu.

Mimochodem v pondělí mám schůzku v datovém centru, kde jsou naše servery hostovány, budu požádat o ještě větší šířku pásma, takže v době špičky můžeme stále sloužit vysoké rychlosti.

Děkuji

Erik
Bon vols - šťastné lety

Erik - Admin

Gh0stRider203

Nepřečtený příspěvek by Gh0stRider203 »

Odesílám jako uživatel a nikoli moderátor, ale nikdy jsem neměl problém s rychlostí stahování z Rikoooo.

StonewallUSMC

Nepřečtený příspěvek by StonewallUSMC »

šel do osprey, trvalo to pouze 26 hodin a otevřel prázdný soubor, šel podruhé 12hrs 45 minut do prázdného souboru, pak šel a udělal jediný, který fungoval, a poté byl tvůrcem při instalaci poznámka instalace administrátora, aby se vyjasnilo, obvykle, když se odkazuje na instalaci v zámeckém parku, aby se produkt použil v nabídce a zavázalo se, nebo klikněte a spusťte, záměna je taková, nemá nic společného se souborem, musíte spustit letecký simulátor MS v režimu správce s pravým kliknutím a produkt se načte. Pokud to neučiníte jinak, způsobí to několik havárií nebo zamrznutí obrazovky. Udělal jsem výzkum, proč to bylo někdy příkazový řádek použít admin za účelem použití programu. Z tisíců přidaných letadel to je jediné, které skončilo kontrolou mého CFD. soubor, šel jsem dovnitř a viděl několik výpisů. V této konfiguraci je také nebezpečí a pokud dojde k závadě, může to zničit program Windows. Pokud stahování provedete, vytvořte před instalací zálohu souboru cfg. Umístění souboru jako takové% APPDATA% MICROSOFT /FSX. JAK STAŽENÝ AIROLANE JE NEJLEPŠÍ VÍCE ZOBRAZENÝ V desítkách let TOTOHO MODELU A TYPU, FLYABILITA JE DOKONALÁ, MŮŽE BÝT POUŽITO LITTLE, KTERÉ SE POUŽÍVAJÍ ZVÝŠEJÍCÍM KOLEM NEBO ZAPOJENÍ K JAKÉKOLI ČÁSTI, aby bylo možné začít. a létat, ale všechno to vyjde. Yoy nebude zklamán, jakmile si uvědomíte, že vše, co musíte udělat, je kliknout na správce spustit jako správce, a Bling. Kromě toho a pokusu o jinou cestu bude těžké se vypořádat se ZVLÁŠTNÍ, pokud jste čekali 24 hrs na prázdné stažení. Stále nejlepší web s nejlepším panelem pro přidání žádný.

200k

Nepřečtený příspěvek by 200k »

bůh

StonewallUSMC

Nepřečtený příspěvek by StonewallUSMC »

musíte jít do vašeho počítače menu na internet a změnit svou domovskou stránku na rikoooo, pokud to uděláte, že soubor bude na frontě, a zkontrolujte nastavení internetu, pokud nejste pomocí PPOE (musíte použít heslo pro vstup na internet) změnit na jinou možnost. Jedním z hlavních bodů sporu pro počítač je to, že je směrován na internet přes špatný portál, občas používám místní internet a im na východním pobřeží ve střední atlantické oblasti a někdy i pomalý vzhledem k množství stažení, která jsou zpracovávány servery. Také zkontrolujte hodiny, pokud vaše kurzy v USA jsou váš pokus o stažení, když všichni v Evropě jsou na vrcholu svého dne. Chytit je pozdě večer jejich čas. Podívejte se na tato nastavení, a pokud chcete urychlit svůj počítač přes 200%, napište, pokud vidím, že je to špatné, co máte dělat.

Odpovědět

Zpět na „Box s návrhy“