Někdo mé téma smazal. proč?

Mají nějakou zpětnou vazbu a vstup podělit?
Nestyď se a napište nám. Chceme slyšet od vás, a usilovat o to, aby naše stránky lepší a uživatelsky přívětivé pro naše hosty a členy podobně.
hasgül

Nepřečtený příspěvek by hasgül »

Udělal jsem příspěvek o klasické sérii Posky 747, ale můj příspěvek je smazán. proč je smazán? Byl to jen návrh. nic o urážení. Požádal jsem o návrh a za den byl odstraněn! proč?

StonewallUSMC

Nepřečtený příspěvek by StonewallUSMC »

někdy se to stane, pochybuji, že zde dostanete odpověď s výjimkou od uživatele, kontaktujte je přímo a jsem si jistý, že budou mít důvod, ať už byl omylem nebo z jiného důvodu.

rikoooo
Spravovat globální
pronájem: ŠVÝCARSKO
Kontakt:

Re: Někdo vymazal moje téma. proč?

Nepřečtený příspěvek by rikoooo »

Dobrý den,

Důvodem je to, že se ptáte na Posky 747 classic VC všude, na mé stránce na Facebooku, na fóru a na kontaktní stránce. Pane, pochopil jsem, co chcete, prosím, nepoužívejte techniku ​​spamování, abyste lidi donutili přečíst vaši zprávu, jednou stačí, slyšel jsem vás.

747 Classic VC teď není moje priorita, pokud budu na tomto projektu pracovat, dám vám vědět.

Děkuji
Bon vols - šťastné lety

Erik - Admin

hasgül

rikoooo napsal:
25, 2020:10
Dobrý den,

Důvodem je to, že se ptáte na Posky 747 classic VC všude, na mé stránce na Facebooku, na fóru a na kontaktní stránce. Pane, pochopil jsem, co chcete, prosím, nepoužívejte techniku ​​spamování, abyste lidi donutili přečíst vaši zprávu, jednou stačí, slyšel jsem vás.

747 Classic VC teď není moje priorita, pokud budu na tomto projektu pracovat, dám vám vědět.

Děkuji
děkuji moc člověče, jsi nejlepší.

hasgül

rikoooo napsal:
Dobrý den,

Děkuji
Ahoj Rikoooo, našel jsem něco, co by mohlo být užitečné. je to asi 747. zde je odkaz: https://www.fs2000.org/2020/10/04/fsx-p ... e-package/
Myslím, že to je FSX Rodák. Ještě jsem to nezkoušel a myslím, že nemá VC, ale možná jediná věc, kterou může potřebovat, je VC. zkusí to později. Děkuji moc, pane.

hasgül

rikoooo napsal:
Dobrý den,

Děkuji
UPDATE: nemá VC, je to trochu pomalé zrychlení, posky nástroj nefunguje a zvuk nefunguje. Přepnul jsem zvuky s motory 747-100 PW, které fungovaly. Na 2D panelu chyběly měřidla, tak jsem zkopíroval a vložil složku panelu, který 2D panel fungoval. více FPS může být lepší. jinak, stejně jako ostatní. Děkuji pane.

StonewallUSMC

Na vašem FPS existuje několik věcí, které můžete udělat pro zrychlení vašeho systému, většina je základních. Pochopte, že bez ohledu na to, jak velký je systém, omezuje se na to, co dokáže. Všimněte si, že každá jednotlivá věc přidaná k systému má účinek, zejména fotogenický půvab, zdánlivě triviální, ale určitě vás zbaví plynu vašeho systému.

Nejprve je vaše obrazovka, všechny tyto klávesové zkratky na vaší obrazovce, kromě panelu nástrojů, jsou odstraněny, protože když vyvoláte něco jako simulátor, vše je přímo pod ním. eliminujte zkratky, které nepotřebujete.
Zadruhé je to vzhled a RAM, počítač používá obrazovku jako další RAM a většina uživatelů o tom vůbec netuší a vy můžete popudit Rama na obrazovce. Přejděte do Ovládacích panelů na Vzhledy, objeví se zaškrtávací políčko a u této volby pro Výkon odstraní 25% problému.

Za třetí, přejděte do Vlastnosti systému. v Pokročilém uvidíte nastavení pro stránku, bude mít výchozí nastavení jako minimální povolené 16 MB a doporučené 2965. Mám první nastavenou na 12000 a Max nastavenou na 47000, a to se o to postará.

Čtvrtý je váš FSX CFG, který se nachází v% appdata% FSX klikněte a uvidíte, že do toho jde Flight Flight Simulator a je to váš soubor CFG, na samém horním místě MEMFIX = 1, který vyřeší problémy s pamětí, protože se týká FSX program.

Pátý je před spuštěním FSX přejděte na vyhledávání a zadejte% temp%, až se to objeví, budou odstraněny všechny dočasné nepotřebné soubory, kromě těch, které nemůžete, což je jedno.

Zašesté, Chcete-li eliminovat pomalou a nevyzpytatelnou aktivitu na počítači, jako jsou závady, váš systém je pomalý a pokud jako většina uděláte miliardu stažení, uvědomte si, že mnoho nesplňuje vaše očekávání a vymažete to. Bez ohledu na to, co jste kdy smazali, a kdokoli jiný to měl nebo používal celý počítač, a pokud nebyl systém vymazán, stále tam je. Chcete-li udělat další krok, je třeba si pamatovat, zálohy jsou důležité, takže se vždy ujistěte, že jste zálohovali svůj systém, když je to perfektní, jak to může být, a proveďte zálohu na USB. Nyní přejděte myší k recyklačnímu bimu a klikněte pravým tlačítkem a vyberte trvale odstranit. Nyní si všimněte, že když to uděláte, smazaný soubor je neopravitelný a Windows ho stále začnou vymazávat.

Pokud chcete skutečně vyčistit počítač, můžete to udělat a vynést odpadky, místo aby soubory smazali, posílejte je na vaše další USB, načtěte všechny odpadky, které nechcete, vezměte je do knihovny a odstraňte počítač v knihovně, mají zabezpečení a všechna data jsou denně mazána a vy to nebudete muset řešit. Vždy budete mít kopie SHADOW a nemůžete se k nim dostat bez konkrétních programů a aplikací a nemůžu je zde pojmenovat, protože se to považuje za spam, používám bezpečnostní systém ministerstva obrany a vše, co nechci, spaluji podle specifikací vlády a nic není obnovitelné a vždy mám asi 5 záloh a každý měsíc mazám a spaluji ty nejstarší.

Máte-li jakékoli další otázky, jako JAK PŘEVÁDÍM VŠECHNY MÉ FSX NEBO MSFS2020 DO NOVÉHO POČÍTAČE NEBO STEJNÉHO POČÍTAČE PO UPGRADU BEZ ZTRÁTY JAKÝCHKOLI SOUBORŮ KDYĎ? nech to tady a já se k tomu dostanu. Semper Fidelis.

hasgül

StonewallUSMC napsal:
21, 2020:05
Na vašem FPS existuje několik věcí, které můžete udělat pro zrychlení vašeho systému, většina je základních. Pochopte, že bez ohledu na to, jak velký je systém, omezuje se na to, co dokáže. Všimněte si, že každá jednotlivá věc přidaná k systému má účinek, zejména fotogenický půvab, zdánlivě triviální, ale určitě vás zbaví plynu vašeho systému.

Nejprve je vaše obrazovka, všechny tyto klávesové zkratky na vaší obrazovce, kromě panelu nástrojů, jsou odstraněny, protože když vyvoláte něco jako simulátor, vše je přímo pod ním. eliminujte zkratky, které nepotřebujete.
Zadruhé je to vzhled a RAM, počítač používá obrazovku jako další RAM a většina uživatelů o tom vůbec netuší a vy můžete popudit Rama na obrazovce. Přejděte do Ovládacích panelů na Vzhledy, objeví se zaškrtávací políčko a u této volby pro Výkon odstraní 25% problému.

Za třetí, přejděte do Vlastnosti systému. v Pokročilém uvidíte nastavení pro stránku, bude mít výchozí nastavení jako minimální povolené 16 MB a doporučené 2965. Mám první nastavenou na 12000 a Max nastavenou na 47000, a to se o to postará.

Čtvrtý je váš FSX CFG, který se nachází v% appdata% FSX klikněte a uvidíte, že do toho jde Flight Flight Simulator a je to váš soubor CFG, na samém horním místě MEMFIX = 1, který vyřeší problémy s pamětí, protože se týká FSX program.

Pátý je před spuštěním FSX přejděte na vyhledávání a zadejte% temp%, až se to objeví, budou odstraněny všechny dočasné nepotřebné soubory, kromě těch, které nemůžete, což je jedno.

Zašesté, Chcete-li eliminovat pomalou a nevyzpytatelnou aktivitu na počítači, jako jsou závady, váš systém je pomalý a pokud jako většina uděláte miliardu stažení, uvědomte si, že mnoho nesplňuje vaše očekávání a vymažete to. Bez ohledu na to, co jste kdy smazali, a kdokoli jiný to měl nebo používal celý počítač, a pokud nebyl systém vymazán, stále tam je. Chcete-li udělat další krok, je třeba si pamatovat, zálohy jsou důležité, takže se vždy ujistěte, že jste zálohovali svůj systém, když je to perfektní, jak to může být, a proveďte zálohu na USB. Nyní přejděte myší k recyklačnímu bimu a klikněte pravým tlačítkem a vyberte trvale odstranit. Nyní si všimněte, že když to uděláte, smazaný soubor je neopravitelný a Windows ho stále začnou vymazávat.

Pokud chcete skutečně vyčistit počítač, můžete to udělat a vynést odpadky, místo aby soubory smazali, posílejte je na vaše další USB, načtěte všechny odpadky, které nechcete, vezměte je do knihovny a odstraňte počítač v knihovně, mají zabezpečení a všechna data jsou denně mazána a vy to nebudete muset řešit. Vždy budete mít kopie SHADOW a nemůžete se k nim dostat bez konkrétních programů a aplikací a nemůžu je zde pojmenovat, protože se to považuje za spam, používám bezpečnostní systém ministerstva obrany a vše, co nechci, spaluji podle specifikací vlády a nic není obnovitelné a vždy mám asi 5 záloh a každý měsíc mazám a spaluji ty nejstarší.

Máte-li jakékoli další otázky, jako JAK PŘEVÁDÍM VŠECHNY MÉ FSX NEBO MSFS2020 DO NOVÉHO POČÍTAČE NEBO STEJNÉHO POČÍTAČE PO UPGRADU BEZ ZTRÁTY JAKÝCHKOLI SOUBORŮ KDYĎ? nech to tady a já se k tomu dostanu. Semper Fidelis.
díky, už jsem upravil svůj FSXSoubor .CFG a dostal jsem soubory s nízkými specifikacemi textury z AVSIM, nyní 20-25FPS na zemi, 30-40FPS na vzduchu. FPS je v pořádku, ale hlavním problémem je VC. Našel jsem převedený 747-100, až P3Dv5 (budu stále používat FSX) a nevím, jak sloučit VC. odkaz je na toto téma. pokud víte, jak sloučit VC, vaše pomoc bude velmi oceněna. to je hlavní problém. moje téma nebylo odstraněno, bylo dočasně odstraněno.

hasgül

StonewallUSMC napsal:
21, 2020:05

zde je další odkaz pro FSX Nativní 747-100. https://simviation.com/1/search?submit= ... 47&x=0&y=0 tento je při zrychlování pomalejší. Posky Utility nefunguje. Přidal jsem zvukový soubor z balíčku Rikoooo 747-100. Zkusil jsem letadlo na druhém spoji, které nemělo měřidla ani zvuky. Nezkoušel jsem tento odkaz. Děkuji pane.

StonewallUSMC

Co musíte udělat, je najít kopii, která je kompatibilní s verzí, kterou používáte, a nainstalovat ji. Čím novější platforma, tím menší je šance najít to, co potřebujete. Kdykoli přijde na novou aplikaci a novou platformu, naučil jsem se čekat. Moje zkušenost s FSX a to, jak se musel vypořádat s chatrným vývojem v roce 2006 a tím, čím komunita musela projít, aby jej přizpůsobila moderním standardům, je způsob, jakým vznikl MSFS 2020. Všechno to bylo velmi podobné jako základní projekt střední velikosti, velmi komiksové.

To, co obvykle dělám, je čekat na zakoupení nové verze, dokud si nepřečtu, jaké jsou problémy, a čekat na vyřešení hlavních závad a na použití aktualizací a upgradů. The P3d aplikace má tolik aktualizací, že se k ní nepřiblížím, až moc. Pokud jde o nový rok 2020, existují problémy, které nejsou v každé zemi doslova stejné, a to je něco, co lze očekávat.

Zamčený

Zpět na „Box s návrhy“