Prepar3D aitama

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
Dariussssss
Postitused: 163

Prepar3D aitama

Lugemata postitus by Dariussssss »

Kui teil tekib probleeme, vigu või mõningaid küsimusi selle kohta Prepar3D Simulaator, postita see siia. Samuti rääkige meile selle simulaatori erinevate probleemide ja vigade parandustest ja lahendustest.

lmaselli
Postitused: 2

Prepar3D aitama

Lugemata postitus by lmaselli »

Hello!
Kõigepealt tahan tänada teid väga tööd sa teed.
Mõni päev tagasi hakkasin kasutamaP3D V3.4 ", esimene paigaldatud stsenaarium oli" Baleaari saar "ja ma märkasin maa kõrguse probleemi LEMH-is ja asukoha probleemi LESL-is.
Tervitused!

Dariussssss

Prepar3D aitama

Tere ja Tere tulemast meie foorum.

Me teeme oma parima, et teid selles küsimuses aidata. Kas maastik on siin või mujal muidu alla laaditud?

soovidega

lmaselli
Postitused: 2

Prepar3D aitama

Lugemata postitus by lmaselli »

See oli alla laadida sellelt lehelt. Baleaari saarte V2.

Soovidega.

quietflyerBob
Postitused: 1

Prepar3D aitama

Lugemata postitus by quietflyerBob »

Tere,

palju komplimente teie töö eest, see on meile väga hea tööriist! Mul on probleem mõnega add-onnt Airbus A300 Multi livery pack; Olen installitud oma Microsoft Fs kataloogi ja see töötab väga hästi. Nüüd tahaksin sama paki installida kausta P3D mis asub samades programmifailides (x86), kuid automaatne installija ei luba mul valida P3D. Igatahes olen installinud paljud teised Rikooo pakid mõlemasse simsi; mis viga? Tänan abi eest
screen.PNG
ekraan. PNG (128.72 KiB) Vaadatud 1037 korda
Manus programs.PNG ei ole enam saadaval
Manused
programs.PNG
programmid. PNG (27.83 KiB) Vaadatud 1037 korda

Dariussssss

Prepar3D aitama

Tere ja Tere tulemast.

Mul oli see lennukipakk sees FSX ja see oli üsna hea.

Ma ei ole kursis tehnilise osaga P3D kuid on võimalik, et teil on nende kahe simsi vahel mingisugune konflikt. Ma näen piltidelt, mille te esitasite, et olete mõlemad installinud samasse kohta ... pole halb, kui installite need erinevatele kõvaketastele, kui saate seda nii teha.

soovidega

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”