Õhusõiduk Deisgn

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
jimos
Postitused: 1

Õhusõiduk Deisgn

Lugemata postitus by jimos »

Kas siin on kedagi, kes suudab kujundada kogukonnale kontseptsioonilennukit? Ma otsin kedagi, kes kavandab pikamaa turbo-proportsiooni. Suudab vedada last / Paxi 3500 NM-i kauguselt Suhteliselt suurel kiirusel. Tahaksin seda kasutada õhutranspordis 2is, nii et selle MTOW ma arvan, et ei saa minna üle 3 miljoni, kui keegi saab mulle teada anda, saame selle üles laadida rikooo'le, et igaüks saaks seda kasutada?

DRCW
Postitused: 86

Õhusõiduk Deisgn

Lugemata postitus by DRCW »

Tere, jah, saan aidata teil kasutada olemasolevat lennukit, mida te kasutate, ja näidata teile, kuidas kohandada õhusõiduki cfg-faili, et suurendada lennuki ulatust ja kiirust. Kui te pole cfg-faili enne selle leidmiseks veel avanud, sõltub see, millist versiooni P3D Sul. Versioon 1,2 ja 3 peaksid olema programmis x (86) arvutis. Kui teil on P3Dv4 on paigaldatud, see asub teie standardis Programmi failide kaust all Lockheed Martin. Nüüd ma pean teadma, kas teie veoauto on tugi- või reaktiivmootor. Kui see on rekvisiit, siis ma pean teadma, kas see on turboversioon. Selle teabeta võin teid tuua ainult ühe näitega: selle väljapressimise jaoks võtan ma tavalise 2-mootorise tugiposti. Kui olete Lockheed Martini kausta avanud, liikuge alla Simobjectsavage see ja siis leiad selle lennukkausta, avage see ja leidke lennuk, mida soovite muuta. Kui olete valinud lennumasina kausta, avatakse failiturg õhusõiduki cfg . Kui avate cfg-faili esimest korda, paremklõpsake sellel ja avage "notepad" -ga. Kui programm väidab, et vajate selleks luba, klõpsake lihtsalt ja lohistage kogu lennukikaust töölauale, et saaksite muudatused.

See näide ma tõmbasin De Havilland Beaver DHC2ist

Esimene samm, mis muudab maksimaalset kaalu

[WEIGHT_AND_BALANCE]
max_gross_weight = 5090 // (naela) 5090i suurendamine 2000i abil, nii et see on 7090
tühi kaal = 3410 // (naela)

Samm 2 Vahemiku suurendamine

[GeneralEngineData]
mootoritüüp = 0 // 0 = kolb, 1 = reaktiivlennuk, 2 = puudub, 3 = heteroturbiin, 4 = rakett, 5 = turboprop
Mootor.0 = -0.15, 0.0, 0.0 // (jalad) pikisuunaline, külgmine, vertikaalne kaugus võrdlusandmetest
Fuel_flow_scalar = 1.0 // Kütusevoolu skalaar Vahemiku kahekordistamiseks muutke 1.0i nii, et see loeb 0.48
min_throttle_limit = 0.0 // Minimaalne gaasi protsent. Turbiini muunduri suhtes üldiselt negatiivne

Samm 3 Suurendage mootori võimsust

[piston_engine]
power_scalar = 1.0 // Kolbvõimsuse skalaar
cylinder_displacement = 109.4 // Kuupmeetri tolli silindri kohta
compression_ratio = 6.0 // Tihendussuhe
number_of_cylinders = 9 // Silindrite arv
max_rated_rpm = 2300 // maksimaalne hinnatud RPM
max_rated_hp = 450 // Maksimaalne HP muutke 450i suuremaks arvuks sellisel juhul lisan 200 hp nii, et 450 muutub 650

Kui vajate rohkem abi, andke mulle teada

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”