Projekt Airbus A32x FD-FMC v1.55: FMC-s ei ole SID / STARi loendit

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
CL38
Postitused: 18

Projekt Airbus A32x FD-FMC v1.55: FMC-s ei ole SID / STARi loendit

Lugemata postitus by CL38 »

Postitan selle küsimuse, sest ma ei saa mitu päeva probleemidest välja tulla.
Minu probleem: pärast projekti Airbus A32x FD-FMC v1_55 (tarkvara allalaaditud library.avisim.net) installimist pärast rakenduse käivitamist P3D_v4 tasuta lend koos tasuta lennuplaaniga Nice-Côte d'Azurist Londoni Heathrow'ni ja pärast mootorsõidukite mootorite käivitamist ei ole mul SID / STARi nimekirja ning FMC klaviatuur on passiivne.
Olen märganud, et addon näitab, et selline juhtum peab tulema XMLTools3D.dll vigasest installimisest või halvast deklaratsioonist DLL.xml-is, kuid ma ei näe oma installimisel tehtud viga.

Mida ma olen teinud:
- alates 2i kuudest läksin FSX Gold Edition kuni P3D v4; Olin varem Airbusi projekti installinud FSX ilma probleemideta ja see toimis normaalselt;
- enne siirdumist P3D Ma eemaldasin FSX ja minu addons;
- pärast paigaldamist P3D Ma installisin uuesti FSX (välja arvatud kiirendus) FSX kuid puudub P3D, ilma probleemideta;
- Ma installisin ja kasutasin Rikoooo A320 Familly Mega paketti, pole probleemi;
- Ma laadisin alla projekti Airbus A32x v1_55 ja paigaldasin selle installijuhendi järgi (käsitsi paigaldamine P3D v4); Märkasin mõningaid lahknevusi paigaldusjuhendi ja tarkvarapuu vahel
§5: Kopeerisin XMLTools3D.dll C-programmidesse Lockheed_Martin Prepar3D_v4
§5: lõin kausta "Moodulid" kaustas C Programs Lockheed_Martin Prepar3D_v4 kus ma kleebisin LoggerX.dll
§7: fail FD-FMC_database.kmz ei olnud kataloogis FD_FMC, vaid FD_FMC Doc & Manuals; Ma koputasin selle FD-FMC faili;
§7: v1.55-il pole faili FMC_Path.ini, nii et ma olen taastanud FMC_Path.ini minu varasemast versioonist v1.0 ja kopeerinud selle kausta FD_FMC
§8.2: DLL.xml on failis C ProgramData Lockheed Martin Prepar3D_v4; Lisan kaks täpsustatud deklaratsiooni (XMLTools ja LoggerX); vastupidi sellele, mida on näidatud, ei tea, kas see fail asub P3D välja tooduna;
- Ja kui käivitasin oma vaba lennu, siis kohtusin selle probleemiga
- Ma kasutasin projektist Airbus A32x 1_55 FSX (paigaldamine on automaatne); Ma kohtusin 2i probleemidega, et teada saada, et ↑ 5i ja UM 7-iga pole FMC-d üldse kuvatud; see, mida ma installimise teel lahendasin FSX Kiirendus; ja siis töötas mu lend Nice> London SID / STARiga suurepäraselt.
On ka aimugi, mis võib olla oluline, nimelt see, kui ma seda kasutan FSX Mul on turvasõnumid, et aktsepteerida XMLTools.dll-d turvalise faili- ja usaldustarkvarana, turvasõnumeid, mida ma ei kasuta P3Dv4.

Kui keegi saab mulle öelda, kuidas sellest halvast olukorrast välja tulla P3D v4, ma oleksin väga tänulik.

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”