Hoiatus P3D Kasutajad

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
DRCW
Postitused: 86

Hoiatus P3D Kasutajad

Lugemata postitus by DRCW »

Nüüdseks olen kindel, et paljud teist on kuulnud lennuühenduse tühistamise lennu Sim Worldist (FSW). Ma ei aruta põhjuseid, miks ma arvan, et see programm on ebaõnnestunud. Muret tekitavad sündmused, mis toimusid FSW Facebooki lehel viimase 2i kuu jooksul enne toote lõpetamist. Päev pärast päeva üritasid Dovetail ja FSW müüki saada. Tegelikult räägisid nad oma lennusimulaatori 2i päeva tulevikust, enne kui nad teatasid, et toodet enam ei arendata.

Nii et minu meelest on Dovetail peagi juba jõudnud järeldusele, et nad hakkavad pistikut tõmbama. Nad püüdsid enne seda teha rohkem raha, kui keegi oleks piisavalt rumal, et hammustada seda konksu. See oleks Microsofti meelelahutusõiguste ostmisega seotud kulude katmine. Tegelikult on neil ikkagi FSW-i müüa aurust kuni mai 24-ni. Mida see teile ütleb?

Minu kardan, et nad võiksid püüda Lockheed Martini pärast minna litsentside jõustamise eest, et nad saaksid neid kahjusid enam ära maksta, väites, et see aitas kaasa FSW ebaõnnestumisele. See sundiks Lockheed Martinil kõrvaldama akadeemilise litsentsi ja kahjustama paljusid lõppkasutajaid või peaks neil lisama kahju hüvitamise nõudele tasu.

Dovetail on meie kogukonnale suur rasvavärv, mis on meie hobi juba kahjustanud. Teine valik oleks see, kui Lockheed oleks sunnitud tõmbama pistikust ainult teisele ESP platvormile lennusimulatsioonil. Kui see juhtub, muutuks X Plane PC lennusimulatsiooni monopoolseks. Selline monopol oleks lõpptarbija jaoks väga halb. Tervisliku konkurentsi edendamiseks ja jätkuva kolmanda osapoole arendamiseks on vaja vähemalt kahte peamist lennusimulatsioonifirmat

StonewallUSMC
Postitused: 18

Hoiatus P3D Kasutajad

Lugemata postitus by StonewallUSMC »

Ma ütlesin sama asja, selle omamoodi paaritu pärast olles FSX ja programmi õppimine maast madalast, mis siis saab? kümme aastat. Mõni meist teadis peaaegu aasta enne GameSpy lahkumist, et see juhtub. See olukord on peaaegu sama, kui teil on palju neid, kes ohustavad tööstust eetiliste tegevustega. Olen endiselt isiklikult veendunud, et üle miljoni inimtunni, mis võtab selle platvormi praegusele tasemele, on atribuutide maksimaalne osa 28% -st tasuvarast õhusõidukist 40% - see on kõik muu, mis on vabavaralise ja jaosvara all mis pani tegelikult kõige rohkem kraadi ja vaeva. Finantsareenil on palju kuritarvitusi. Ma ei hakka riiginimesid nimetama, vaid see on selle saidi kaitse, millel pole selle väitega mingit pistmist. Teil on ettevõte, mis paneb välja väga peeneid maksevahendeid, ja jah, selles ilusas reaktiivlennukis on palju tõrkeid ja sellega, mida elusad relvad hõlmavad, BUT siiski, et nõuda kasutajatelt / ostjatelt igal aastal uusi tasusid ja koode koodide eest, mille olete ostnud, ja siis sellest, et te saadetakse vastustele foorumitesse. Nad teenivad raha, millele vastame küsimustele ja lahendades küsimusi, mida nad peaksid juriidiliselt lahendama. Võimaldab võtta veebisaidi, FSXA FSX kuld FSX, on olemas veebisait, millega kõik on üsna tuttavad, neil on olemas FSX Müügil kulda hinnaga üle 200.00 USA dollari. See on tõeline tragöödia. Kuid siis on olemas ka paremaid saite, nagu see, mis annavad jama toimuvast ja teevad kõik endast oleneva, et asja lihtsamaks mõista ja muudavad asjad alati paremaks. Irts on üks väheseid saite, mida ma TEN-i aastatel näinud olen, ja küsisin: mida soovite uuendatud, see on tänapäeval ainulaadne. Tänan kõiki neid, kes meie ees on, ja tuleme pärast seda, et seda elus hoida ja õppida programmide sisemisi ja paremaid külgi, et õppida tehnikaid. Lennusimulatsioon on lennundussektorisse toonud rohkem inimesi kui ükski teine ​​ajaloos. Enamik neist, kes siit välja langevad, kukuksid välja lennukoolis. Lennurežiimi tulevik ei tundu õudne, ainult tugevad jäävad tööstuses ellu, sest need, mis tulevad ainult kasumi teenimiseks ja ainult iseennast silmas pidades, mitte lennusimulaatorite loojad, kasutajad, arendajad jne ja ei õpi kuulama lendude üldsusele nad ebaõnnestuvad, võin teile seda kinnitada. Ma mäletan, kui esimene MS lennu sim välja tuli, oli see uus, see oli parem ja nüüd vaatan neile programmidele kui alustele tagasi seda, kuidas PONG oli kõige selle eesliinil. Ehitage tugev vundament, mis toetab maja, muudab selle piisavalt tugevaks ja piisavalt mitmekülgseks, et käsitleda kõiki asju, mitte ühte, sest kui te ei pea seda, et üks asi maja maha viib, tänan RIKOOOO hea koha eest, koha eest, kus me saavad kokku ja teevad simist veel parema koha. Tehke ohutu lend.Semper Fidelis. Kui see manus ilmub, siis tutvuge 300G-i siseteo duo graafikaga, mis käsitleb umbes 7-aastat vana Windows 7-i

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”