Lahendatud - Edgley Optica

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
lys_knight
Postitused: 1

Lahendatud - Edgley Optica

Lugemata postitus by lys_knight »

Tere ! Kuna ma ei saa faili üle vaadata, kuna ma ei kasuta facebooki (mul on hoopis tõelised sõbrad), tahan lihtsalt öelda, et lennukit valides P3D V4 3 programm sulgub kohe. Pakun, et autor (ja Rikooo) eemaldaks selle ühilduvaks p3D4 3.

Longnez
Postitused: 4

Edgley Optica

Lugemata postitus by Longnez »

Sama versiooniga v4.5!

plug_nickel
Postitused: 2
Enimkasutatud simulaator: FSX

Edgley Optica

Lugemata postitus by plug_nickel »

Minge aadressile: 1) SimObjects> Lennukid> Edgely Optica

Avage: 2) Atribuudid> Turvalisus> Muuda> ja muutke kõigi rühmade ja kasutajate lubamiseks> OK

Running P3Dv4 HF2; jookseb hästi.

Longnez

Edgley Optica

Tere plug_nickel
Ma tegin nii, nagu sina mulle ütlesid, kuid see ei muuda midagi, kuna on olemas P3D krahhi niipea, kui ma tahan lennukit selle tekstuuriga laadida.
Imelik!

plug_nickel
Postitused: 2
Enimkasutatud simulaator: FSX

Edgley Optica

Lugemata postitus by plug_nickel »

Tere, Longnez

Kahju, et teil on probleeme. Esimene asi, mida kontrollida:
1} Minge tagasi Edgley Optica atribuutidesse ja kontrollige, kas kõiki gruppe ja kasutajaid kontrollitakse endiselt. Seal peaks olema must must linnuke, mis rõhutab muudatusi. Kui ei, siis:
1a) Tühjendage märkeruut Ainult lugemine, tehke protseduur uuesti läbi ja kontrollige uuesti ainult kirjutuskaitset.

Kui see on tehtud, kontrollige, kas kõiki rühmi ja kasutajaid hooldatakse. Proovige lennukit ja vaadake, kas teil on CTD. Kui teete seda, peate kausta Edgley Optica omandama. Google'i pakettide allalaadimiseks võtke omandiõiguse aknad 10 alla.

Windows 10 on väga laialt levinud programm ja MS on tahtlikult rakendanud paljusid kasutaja / turvalisuse teetõkkeid. Turvalisuse lubade muutmine kirjutatakse mõnikord üle. Omandiõiguse võtmine aitab takistada W10 registritasemel lubade ümberkirjutamist.

Head lendamist

ps .... kontrollis uuesti EO-d ja see lendab endiselt ORBX-is aeglaselt

Longnez

Edgley Optica

Tere plug_nickel
Õige lahendus oli see:
1} Minge tagasi Edgley Optica atribuutidesse ja kontrollige, kas kõiki gruppe ja kasutajaid kontrollitakse endiselt. Seal peaks olema must must linnuke, mis rõhutab muudatusi. Kui ei, siis:
1a) Tühjendage märkeruut Ainult lugemine, tehke protseduur uuesti läbi ja kontrollige uuesti ainult kirjutuskaitset.
Nüüd on kõik hästi!
Ma võin selle ülivõimsa Briti kerglennukiga lõpuks lennata!
Suur tänu abi eest plug_nickel!
Head lendamist!

Longnez

Edgley Optica

Täname teid selle värskenduse eest!
Mul on temaga koos lõbus lennata ...:);)

Bedlamsquare

Edgley Optica

Lugemata postitus by Bedlamsquare »

Mul on sama probleem - see mudel põhjustab töölauale krahhi P3D v4 ja v5. See on ainus mudel, mis seda kunagi teinud on. Turvalubadega mässamine pole lahendus - ja minu puhul see ei õnnestunud.

GrahamL
Postitused: 1

Re: Edgley Optica

Lugemata postitus by GrahamL »

Minule - kõik võimalused saavad sorteeritud ??

Bedlamsquare

Re: Edgley Optica

Lugemata postitus by Bedlamsquare »

Ma olen tegelikult selle saidi mõne faili suhtes kahtlane. Optikal on lubadega midagi naljakat ja AT-802 Fire Bossil samuti. Kolisin hiljuti oma P3D kausta uuele draivile ja kui proovisin kustutada kausta Fire Boss, pole mul isegi administraatorina luba. See lõhnab nagu viirus / Trooja hobune.

Kinni

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”