Installer ei installi? P3Dv3

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
Rhodaf
Postitused: 3

Lugemata postitus by Rhodaf »

Registreerisite ja laadisite alla Boeing 737-800-faili ja läksin installiprotsessi kaudu läbi, kuid kusagil "Sim Objects / Airplanes" -is ei kuvata ühtegi Boeingi. Mida ma valesti teen?

Kasutaja avatari
rikoooo
Administraator globaalselt
Postitused: 521
Kontakt:

Lugemata postitus by rikoooo »

Tere Rhodaf,

Kas te annaksite mulle selle lingi add-on palun, meil on Rikoooo juures palju 737 majutust.

Aitäh
Bon vols - õnnelikud lennud

Erik - Admin

Rhodaf

Jet2.com Boeing 737-800 Jet2.com pakett ... mul on P3D v3 ja juhtis administraatori õigustega paigaldajat, läks lennukit laadima ja midagi polnud, seega kontrollisime SimObjectsi lennukeid ja pole midagi !!

Kasutaja avatari
rikoooo
Kontakt:

Noh, ma arvan, et sa ei valinud P3Dv3 kui simulaator paigaldamise ajal.

Peate valima Ettevalmistatud 3D v3, et öelda automaatse paigaldajale, kuhu failid kopeerida.

Proovige uuesti ja seejärel uuendage mind.

Aitäh.

Erik - Admin

Rhodaf

Sa oled nii tark ... ja im nii loll! Ma kasutasin automaatset seadistust ja see lõi FSX Microsoft Games'is. Nii et seekord valisin manuaal läks sirvida ja valis oma P3Dv3 asukoht ja bingo !! Täname kannatlikkuse ja abi eest. Kõike head 2019. aastaks!

Kasutaja avatari
rikoooo
Kontakt:

Tere Rhodaf,

Tänan teid vastuse eest. Tavaliselt auto-installtuvastage teie auto automaatselt P3Dv3i praegune asukoht, järgmine kord, kui sa ei pea kohandatud installimist valima, valige lihtsalt automaatne installimine ja märkige kast Prepar3D v3 simulaatorite loendist.

Õnnelik lend ja õnnelik uus aasta :)

Erik - Admin

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”