TDS 737 hiljemalt

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
aussieflyer38
Postitused: 2

TDS 737 hiljemalt

Lugemata postitus by aussieflyer38 »

Just alla laaditud ja see on ilus lennuk, kuid kaks probleemi, kui alusvankri maandumine ei ulatu õigesti, rattad ei ole sirge lukustusega nurga all ja maandumisel kaob lennuki alusvanker rajalt. Kas see on nende kahe probleemi lahendus, kui jah, kust ma selle leian. Kogu abi on tänulik.

Don

joezei1
Postitused: 1

TDS 737 hiljemalt

Lugemata postitus by joezei1 »

Te ei maininud, millist simulaatorit kasutate. Eeldan P3D4.
Probleemi võib põhjustada simulaatori vale mudeli kasutamine. (FS9 mudel XNUMX P3D jne)

Proovige alla laadida muud TDS 737 lennukid (näiteks minu veebisaidilt), et näha, kas probleem ikkagi ilmneb.
Kui MINU veebisaidil olevatel lennukitel seda probleemi pole, kirjutage lihtsalt mudeli ja airfile'i ning lennukid.cfg minu lennukitest üle teie omadele.

Siin on minu veebisait: AIRMEDIA4YOU - Joerg Zeitschelhttpi kordustrükid: //www.adrastea.de

aussieflyer38
Postitused: 2

TDS 737 hiljemalt

Lugemata postitus by aussieflyer38 »

Tere, see juhtus esimese 5 lennu puhul ja siis parandasin ennast, polnud aimugi, mis juhtus, aga nüüd on kõik korras. Ilmselt on mingi tõrge lennuki laadimisel. Suurepärane modell, armasta seda. Aitäh vastuse eest

Don

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”