Uus Boeing 737-MAX8 mitmeotstarbeline allalaadimine

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
jacobmulder
Postitused: 4

Lugemata postitus by jacobmulder »

Tere! Lõpetasin äsja lennu uue 737 Maxiga, mille laadisin täna alla 24-02-2020. Paketis on mõned ilmsed vead ja see paneb mind küsima, kas te kontrollite Rikooooos enne allalaadimist allalaadimist.

Esiteks on mootori ilmne viga, need on endiselt mootorite allosas Flatiga.

Kui paneelivalgustuse lüliti on asendis ON, ei ole öösel lennates paneelivalgustid SISSE lülitatud, sest kõik erinevad piloodikabiini vaated on pimedad.

Maandumist ja taksot, samuti navigatsiooni- ja Strobe tulesid ning Anti Collision-tulesid on päevasel ajal väga raske näha.

Viimaseks, aga mitte vähem tähtsaks, KLM ja Transavia maksahaigus on vanades maksades.

Peale selle toimivad kõik funktsioonid, mis on mõeldud funktsioneerimiseks, kuna tegin instrumendi ILS lähenemist Amsterdami lennuväljale tugeva vihma ja tugeva tuulega, kuni AutoPiloti väljalülitamine minimaalsel kõrgusel.

Parimate soovidega.

Bob M

Nijveld1
Postitused: 1

Lugemata postitus by Nijveld1 »

mõne aja pärast saan teate "lennuk on üle koormatud". Mis võib olla põhjus, kõik lennuparameetrid tunduvad olevat korras

HansM
Postitused: 1

Lugemata postitus by HansM »

Teine teema on korisev heli, mida kuuleb kogu aeg. Samuti arvan, et oleks hea lõpuks eemaldada ülemised tuuleklaasid, mida nendel hilistel mudelitel ei kasutata.

Kasutaja avatari
rikoooo
Administraator globaalselt
Postitused: 521
Kontakt:

Lugemata postitus by rikoooo »

Tere Bob

Enamik teie öeldud probleeme ei ole "probleemid", vaid tulenevad asjaolust, et te ei teinud täiendavaid uuringuid.

Esiteks, uue 737-Max8 mootorid EI OLE TÄIELIKULT ÜMBER, vaid põhjas pisut lamedad, JAH vähem kui 737-800, kuid see on endiselt nähtav ning Hiroshi Igami 3D-mudel on ideaalselt modelleeritud ja 100% TÄPSUS.

pilt

Valgustuseks: kõiki tulesid saab utiliidipaneelil juhtida nii, nagu allalaadimislehel SELGITATUD.

"Last but not least KLM ja Transavia liveries on vanades Liveries". Kui mul oleks kõige värskemad värvid, lisaksin need, kuid ma ei

HansM: Koriseva heli kohta saab seda parandada ja ma parandan selle ASAP-iga.

Tänan teid väga
Bon vols - õnnelikud lennud

Erik - Admin

Kasutaja avatari
rikoooo
Administraator globaalselt
Postitused: 521
Kontakt:

Lugemata postitus by rikoooo »

HansM,

Olen vähendanud Gyro heli, nüüd saate alla laadida uusima versiooni.

https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/939

Aitäh ja õnnelik lennu
Bon vols - õnnelikud lennud

Erik - Admin

Captain747

Lugemata postitus by Captain747 »

Mulle väga meeldis 737-max8 lendamine. Valisin Briti hingamisteede liveruse ja lendasin, ronides 36,000 XNUMX jala kõrgusele, seejärel lasin mootorid tühikäigul ja õnnestus asfaltil tagasi maanduda. see vastas ilusti ja positiivselt. Teen mõningaid muudatusi kokpiti tuledes ja parandan elektri püsivalt sisse lülitatud probleemi. Üldiselt, väga hästi tehtud poisid, õnnitlen teid ja tänan teid teie suurepärase projekti eest.

Captain747

jacobmulder
Postitused: 4

Lugemata postitus by jacobmulder »

Tere, Eric

Mul on sorteeritud tuled, mis kulus natuke aega, et leida utiliidi paneel, kus olen praegu öösel lendamas. Mulle meeldib teile teada anda, et raja TurnOff tulede lülitid kontrollivad paneeli tulesid, kui need virtuaalse kokpiti vaate alt välja lülitada, üldiselt on standardi osas suur edasiminek FSX 737 lennukit.
Aitäh.

Tervitustega, Bob

Kasutaja avatari
JackyB
Postitused: 101
Enimkasutatud simulaator: FSX

Lugemata postitus by JackyB »

Hi
On üks oluline asi, mida pole siiani parandatud, tõepoolest, kõrgusemõõtur näitab MB, kui see peaks näitama IN! Kui liigutate hiirt üle Baro Std tabeli reguleerimisnupu, näitab see nüüd IN-i, kuid ei paranda neid. LEDidel näitab see alati väärtusi MB-des! Arvan endiselt, et see on lennuprobleem, mis väärib programmeerijate tähelepanu. Tänan tähelepanu eest.
Erinevad esituled või prožektorid ja tuled on selles funktsionaalsed add-on.
Tänu Rikoooole, Parimate soovidega
@ + JackyB
JackyB : Smilcaptain:
Boeing 737 800 - Maxi
Brussels Airlines - EBBR
Konfigureeritud: Asus G752vs Intel (R) Core i7-6820HK protsessor @ 2.70 Ghz Système d'exploitation 64 bitti, protsessor x64. 2x SSD - Windows10 16Go RAM,
NVIDEA GTX1070 - SAITEK X52 Pro

Captain747

Lugemata postitus by Captain747 »

Tere, Jackie, see on XML-i probleem ja ma saan selle lahendada.

Kasutaja avatari
JackyB
Postitused: 101
Enimkasutatud simulaator: FSX

Lugemata postitus by JackyB »

ok tänan teid teabe ja pdf-i eest!
Best Regards
JackyB
JackyB : Smilcaptain:
Boeing 737 800 - Maxi
Brussels Airlines - EBBR
Konfigureeritud: Asus G752vs Intel (R) Core i7-6820HK protsessor @ 2.70 Ghz Système d'exploitation 64 bitti, protsessor x64. 2x SSD - Windows10 16Go RAM,
NVIDEA GTX1070 - SAITEK X52 Pro

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”