Embraer ERJ 145 mitmevärviline FSX & P3D

Lockheed Martin pakub meile Prepar3D V4 ja v5 on nüüd 64-bitiste süsteemide jaoks ühilduvad ja VR-iga ühilduvad. Prepar3D kaasab kasutajad realistlike keskkondade kaudu ümbritsevasse koolitusse. Ideaalne kaubanduslikuks, akadeemiliseks, kutsealaseks või sõjaväeliseks juhendamiseks.
Loode102
Postitused: 5

Lugemata postitus by Loode102 »

Kas ninaratas lülitab sisse ERJ-145 või on see simulatsioonis otse kinni?

Tänan teid,

Nitrical
Postitused: 17

Lugemata postitus by Nitrical »

See pole kinni.

Ninaratas töötab hästi, kui laadite oma lennu põhitootjast selle lennukiga. See lakkab töötamast, kui olete maandunud.

Mõnel juhul töötas see pärast maandumist isegi hästi. Ma arvasin, et sellel on midagi pistmist maandumise jõuga. Kas maanduda pehmeks või kõvaks ja see ei toimi.
Pean tunnistama, et ma pole inimene, kes loeb väljalaskemärkmeid ja käsiraamatuid, nii et ma ei tea, mida seal öeldakse.
Praegu on minu süsteem veel paar nädalat pakendatud, nii et ma ei suutnud oma teooriat selle kohta täielikult testida.

Loode102

Re: Embraer ERJ 145 mitmevärviline FSX & P3D

Tere Nitrical,
Kõlab hästi. Otsin lihtsalt mudeleid, kus oleks võimalik näha ninaseadet juhtida. Peamiselt realismi jaoks. Aitäh siiski!

Oniel

Lugemata postitus by Oniel »

Tere, Northwest102! Kui ütlete, et otsite realistliku ninaseadmega rooliga mudeleid. Kas räägite konkreetsest mudelist või ERJ-st?

Loode102

Tere Oniel,
Igasugune mudel. Ma kipun lendama lennukitega, mis on rohkem ettevõtte või maja kujundusega. Kui ma lendasin FS2002-s, polnud ninaratas pööramine nii suur probleem. Lendab sisse P3Dv4.5 + Ma tahaksin realismi veidi tõsta. Ideaalis tahaksin leida kõik valge või ettevõtte Airbus A320 või A321 koos tiibadega, kuid pole suutnud seda leida.

Oniel

Lugemata postitus by Oniel »

Siiani on parim vabavaraline A32X, millel on parim ninavarras addon ma tean, et see on projekti Airbus. Väga hea paki leiate siit:
https://library.avsim.net/search.php?Se ... &Go=Search

Vasta

Tagasi lehelePrepar3D v4 ja v5 (64 bitti) ”