Lennukid ei cathing küllastustemperatuuride kalle.

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
geniousabhishe1
Postitused: 2

Lugemata postitus by geniousabhishe1 »

Tegelikult ma alla 737 164 kujundus baas pakett ja B787 baas pakett ja kui ma lennata, et ma teada, et see ei ole püüdmine glissaadi. See automaatselt read kuni raja, kuid see ei lööb glissaadi.

Gh0stRider203
Postitused: 213

Lugemata postitus by Gh0stRider203 »

Tere hommikust (ok hästi tehniliselt pärastlõunal siin Texas).

Ma kipun enamuse ajast lendama lennukiga B747-400LCF ja olen seda märganud ka enamiku oma lennukitega. Ma pole kindel, miks see nii on, ausalt. Ma kipun olema päris hea käsitsi "palli lennutamise" osas, kuid ausalt öeldes ... ma ei usaldaks arvutit seda minu heaks teha, lol, ma tean, et uh QW757 teeb seda, kuid see ajab mind ausalt närvi

Kasutaja avatari
Tonny0909
Postitused: 4
Enimkasutatud simulaator: FSX

Lugemata postitus by Tonny0909 »

Veenduge, et kui panete "Approach", keelate "ALT HLD"

JanneAir15
Postitused: 35

Lugemata postitus by JanneAir15 »

Aa ... nüüd ma tean, miks mul oli probleeme Project Airbus A380. Tänan teid väga, et aitate uuesti Tonny0909! : Cheer:

-JanneAir15

geniousabhishe1
Postitused: 2

Lugemata postitus by geniousabhishe1 »

Täname soovitus aga minu probleemid kadunud, kui ma sain sp2 installitud minu süsteemi.

WilliamB
Postitused: 1

Lugemata postitus by WilliamB »

Mul oli see probleem enne ja parim viis tegeleda on kas luua Euroopa kursimajaka varem ja samal kõrgusel või võrdsel kaugusel raja kuid madalam kõrgusel. Samuti milline võib aidata see, kui kiiresti sa luua Euroopa ILS klõpsake lähenemisviisi ootel. proovige neid ja kui nad seda ei tee trikk vaadata youtube või kusagil mujal. Enamik localisers on umbes 2000-2500ft parim koht olema. Andke neile kõik tagasi.
soovidega
Will

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”