Lõplik FSX

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
külaline

Lõplik FSX

Lugemata postitus by külaline »

Mul on Dell, mis on 5 aastat vana. Kui ma selle ostsin, ütles ta müünud ​​isik, et tal oli graafikakaart, mis oli hea FSX. Ei olnud. Ostsin kahekordse videokaardi, mis tegi selle paremaks, kuid mitte kunagi nii heaks, kui soovisin.

On aeg osta uus töölaud. Soovin parimat võimalikku videokaarti ja mälu. probleem on selles, et minu limiit on 500 dollarit. Nagu öeldud, pole mul vaja paketti, IE-d, monitori, klaviatuuri ja hiirt. Mul on see kõik. Mul on vaja ainult torni.

Ausalt öeldes ei tea ma täpselt, mida mul vaja on. Ma tegelen mängude mängimisega, mitte arvuti tehnilise aspektiga, kuid mulle meeldiks igasugune abi, mida te mulle annaksite.

tänan

Jim Conklin
Aka
jimidget

joshrssmith
Postitused: 1

Lõplik FSX

Lugemata postitus by joshrssmith »

Tõenäoliselt hankige GTX 1050 Ti ja 8 GB ram ja im muudes asjades nagu CPU pole kindel. vabandust, kuid ma ei tea paljusid osi, mis kokku on alla 500 dollari

jimidget

Lõplik FSX

Lugemata postitus by jimidget »

Tänan info eest

amberdog1
Postitused: 5

Lõplik FSX

Lugemata postitus by amberdog1 »

Jim ainult info saamiseks FSX sõltub suuresti protsessorist, seda suurem on seda parem. Kui teil on 1gb graafikakaart, siis oled sa korras. Soovitan hea i5i või i7 7th gem protsessori. Loodan, et see aitab ... AD

JanneAir15
Postitused: 35

Lõplik FSX

Lugemata postitus by JanneAir15 »

Aga kui sa ütlesid ülimat FSX kas sa mõtled, et saad palkavara addons ka. Kuna nad on parema kvaliteediga (tavaliselt), vajavad nad paremat graafikakaarti. Kas saate sellele vastata, enne kui ma midagi soovitan? Ja nagu amberdog1 ütles, on hea keskseade hädavajalik, kui soovite head jõudlust.

jimidget

Lõplik FSX

Lugemata postitus by jimidget »

Täname info eest. BTW, ma olen kindla sissetulekuga pensionär loomaarst. Ma otsisin Ebayl masinat, mis käivitaks täisversiooni FSX.
Kui teil on võimalus, võiksite vaadata Ebay ja aita mind leida.

Tänu.

Kas saaksime e-posti teel suhelda, et asi lihtsamaks muuta? minu email on jimidget@gmail.com

superskullmaster
Postitused: 19

Lõplik FSX

Lugemata postitus by superskullmaster »

jimidget kirjutas:Täname info eest. BTW, ma olen kindla sissetulekuga pensionär loomaarst. Ma otsisin Ebayl masinat, mis käivitaks täisversiooni FSX.
Kui teil on võimalus, võiksite vaadata Ebay ja aita mind leida.

Tänu.

Kas saaksime e-posti teel suhelda, et asi lihtsamaks muuta? minu email on jimidget@gmail.com
https://www.newegg.com/Product/Product. ... gnorebbr=1

Müük lõpeb 3 päeva jooksul. $ 539.99 kiirusta paremini.

xHobbit420x
Postitused: 2

Lõplik FSX

Lugemata postitus by xHobbit420x »

Ma kulutasin 300i parima ostuga Delli sülearvutile ja see läheb hästi.
2.4GHZ
1TB HDD
6GBRAM
directx12

integreeritud graafikakett (mida ma värskendan, kui ma raha kätte saan)

võite seda teha ja kulutada teisi $ 200-i professionaalseks pildil maastikul.
nagu MegaEarthScenery'iga. läheb riigile. alustada oma kodupiirkonnaga.

Õnnelik lendamine :)

sylvantino
Postitused: 3

Lõplik FSX

Lugemata postitus by sylvantino »

Tahaksin lihtsalt sisse astuda ja korrigeerida seda oletust, et ainus asi, mis tegelikult on, on korralik protsessor. Tahaksin juhtida tähelepanu mõnele asjale, mida tuleks arvestada, kui omandate seadme FSX or P3D mis tahes versioon.
1. FSX ja P3D enne V4i, mis on 64 bit, kipub olema palju samu asju. Need on VAS, OOM ja blurries.
2. SSD ei lahenda hägusid ega mälu probleeme. Samuti ei lahenda see DX 10 eelvaate ehitamist.
3 Sul võib olla kiireim protsessor maa peal, kuid tema ei kavatse määrata mis tahes eespool kas.

Graafikakaardi mälu ja selle võimekus on äärmiselt oluline. Mida rohkem mälukaardil on, seda vähem hägus on teie plaan.
Siis on olemas DX10-i fikseerija, mida mõned vannuvad ja teised ei pruugi DX10i puudutada, eelistades jääda vananenud DX9.0c-le, nii et neil on vähem probleeme, kuid DX9.0c-ga on teil veelgi suuremad VAS-i ja OOM-i perioodid.

See on asi FSX ja fakt, et see on olnud meiega juba üle 10 aasta, on see, et see surub meie masinad pidevalt piiridesse, et saaksime selle parimal võimalikul viisil kätte, mis põhimõtteliselt pole kunagi ka piisav. Nõuanne on korraliku protsessori, eelistatavalt skylake i7 7600 (6700k on protsessori entusiastlik moodustamine) ja mis on mõne marginaali võrra aeglasem kui tegelik i7 6700 (mis tahes protsessor, mis nagu k on pärast ehitamist taga ja on aeglasem) , mis töötab vähemalt 1060/1080 8-16 GB mahuga graafikakaardimällu (külastage p3d saidil ja tutvuge nende nõuetega, nad on üsna samad metsalised erineva liidesega unil v4) Alates FSX on 32 bitine, te ei kasuta kunagi süsteemist rohkem kui 2 GB mälu. Kiire protsessor (quad, unustage midagi vähemat, hinnaga, mille saate neid nüüd osta) ja keskmise ja kõrgeima kategooria graafikakaart. Nvidia Grapics on viimase 4 paaritu aasta jooksul graafikalahingu võitnud.

Praegu on mälupuudus, nii et uue graafikakaardi ostmine, millel on VAS-i probleemide eemaldamiseks pardal piisavalt mälu, ei lähe odavaks, ma peaksin seda vastu alles pärast uut aastat ja vaatame, mis seisab graafika ostmisel. kaart (ma ei tahaks 500 dollarit raisata, hoian kokku ja ostan palju mäluga tippklassi graafikakaarti, mis on iga lennu jaoks ülitähtis !, skylake i7 seeria korralik protsessor oleks hea viis) .

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”