Häid probleeme

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
Dariussssss
Postitused: 163

Häid probleeme

Lugemata postitus by Dariussssss »

Ainult mõned paywares.ALL vaikimisi lennukid minu FSX on katki. Pole raadiot ega GPS-i .....

Alles hiljuti installisin kogu asja uuesti ... ei saa kuidagi enam seda teha. Niisiis, kas seda on kuidagi võimalik parandada ja mis kuradi asi see on? Mis sellel viga on?

DRCW
Postitused: 86

Häid probleeme

Lugemata postitus by DRCW »

Ära ainult armasta, ma olen pidanud mitmel korral sama tegema. Esimene asi on desinstallida tarkvara, mis võib seda teha. Järgmine asi on peamise kustutamine FSX cfg ja seejärel taaskäivitage FSX, asendab see CFF-i värskega, nagu see oli siis, kui te esimest korda alla laadisite FSX. Kogu teie allalaaditud tarkvara on endiselt olemas. Kuid peate mõõturid uuesti kinnitama.

DRCW
Postitused: 86

Häid probleeme

Lugemata postitus by DRCW »

Oleksin pidanud lisama, et tõenäoliselt lisab üks teie lisatud maksevaraprogramm jagatud kaustu FSX rikutud olema. Teie kirjelduse põhjal on see tõenäoliselt mõõdikute kaustas. Rahavara on kuidagi raadioside ja GPS-kaustade kahjustanud. Loodan, et te ei pea uuesti otsast alustama, kuid kui te seda teete, siis panen lihtsalt niidi neile, kes seda teevad, FSX sektsiooni. Loodan, et see aitab

Dariussssss
Postitused: 163

Häid probleeme

Lugemata postitus by Dariussssss »

Naljakas on see, et nad teevad tööd. Kui laadin mõne madalaimat õhusõidukit, on need mõlemad läinud.

Pärast lennu seadistamist hankige ATC luba jne. See on tagasi, mõlemad. Päris kuradi imelik. Ma arvan, et PMDG 747 põhjustas selle. See eemaldatakse nüüd, nii et ma arvan, et see saab korda.

Täname abi eest niikuinii.

Terviseks

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”