UUS KÜSIMUS VAJAB AID AI-d allalaadimiseks, et täita lennujaamu, KLAS-i, KJFK-i ja muud küsimust

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
PROSTOCK
Postitused: 1

UUS KÜSIMUS VAJAB AID AI-d allalaadimiseks, et täita lennujaamu, KLAS-i, KJFK-i ja muud küsimust

Lugemata postitus by PROSTOCK »

FSX-SE Windows 10 - laadisin täna alla KLAX Airporti ja vaatasin ringi. Suurepärane maastik, kuid oli pisut pettunud AI ja aktiivsuse puudumises lennujaama ümbruses. Minu seaded on täielikult 100% ulatuses olemas ja kõik on hea kaadrisagedusega. Minu küsimus: kas on saadaval AI-allalaadimine, mis täidab kõik lennujaamad või valikulised lennujaamad? Ma pole ühtegi leidnud ega tea, kust veel otsida. Täname abi eest.

hofnerguy
Postitused: 1

Lugemata postitus by hofnerguy »

Soovin, et ma teadsin ... Mul on sama probleem

Lingwell18
Postitused: 3

Lugemata postitus by Lingwell18 »

Hi

see võib aidata https://www.justflight.com/product/traffic-global. Lihtsalt lendu tehti teise nimega Traffic 360 .. mis on minu arvates suurepärane. pakub lennukeid, lennujaamasõidukeid, teenuseid ja liiklust teedel / kiirteedel jne. Minu los angeles 360 liiklusega on vaatamisväärsus. Ma arvan, et nad on liikluse 360 ​​diosconcontinuited jätkanud ... võib-olla on võimalik saada ebay / amazoni kastiga versioon.

palju edu.

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”