747-8 maandumisel auto spoilerid

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
mikeyjames
Postitused: 1

Lugemata postitus by mikeyjames »

Tere,
Esiteks olen ma väga tänulik suurepäraste modellide eest.

Nende 747–8 ja muude 747 variandi puhul, mille olen siit alla laadinud, ei rakendu automaatsed spoilerid maandumisel. Kui ma vajutan tõstuklahvi + /, liigub gaasikvadrandi spoilerihoob vaikimisi FSX 747–400, mis näib viitavat sellele, et see on relvastatud, kuid maandumisel seda ei kasutata. Tundub, et see töötab ainult vaikimisi 747–400. Mis tahes variatsioonid, isegi ainult 747-400 kasutamine erineva värviga, põhjustavad automaatse spoileri maandumisel kasutamata jätmist.

Kas see on tavaline probleem või teen midagi valesti?

Kui see on probleem, kas see on midagi, mida saaks mu otsas hõlpsasti fikseerida?

Igatahes pole see suur draama ja kui kõige hullem olukord on see, et ma pean maandumisel spoilerid käsitsi kasutama, siis ma elan tõenäoliselt.

Terviseks
Mick

Gh0stRider203
Postitused: 213

Lugemata postitus by Gh0stRider203 »

mis on teie vertikaalne kiirus maandumisel tavaliselt? mingit ideed? Ma tean, et mõnikord ei kavatse nad paigutada, kui see on liiga pehme maandumine ... vői ma ütlen. Mul pole kunagi olnud sellega probleeme.

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”